کتاب بچه محل نقاش ها 7

painter's neighbor 7
(زمانی که هم بازی پولاک بودم)

مشخصات کتاب بچه محل نقاش ها 7
شابک : 978-6222041076
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 168
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 3 اسفند

معرفی کتاب بچه محل نقاش ها 7 اثر محمدرضا مرزوقی

کتاب زمانی که هم بازی پولاک بودم هفتمین جلد از مجموعه ی بچه محل نقاش ها به قلم محمدرضا مرزوقی، تصویرگری مجتبی حیدرپناه و چاپ انتشارات هوپا است.

در این جلد از مجموعه ی جذاب و خواندنی بچه محل نقاش ها، دایی سامان به پیشنهاد پیکاسو و با استفاده از ساعت جیبی دالی، برای تهیه گزارشی درباره ی سبک کار نقاشان آمریکایی به این کشور می رود و جکسون پولاک و دیگر نقاشان جنبش مدرن آمریکا را که سال ها قبل می زیسته اند، ملاقات می کند. او حتی جکسون را در خلق مهم ترین اثر هنری اش که اکنون در موزه ی هنرهای معاصر تهران است، یاری می کند.

کتاب بچه محل نقاش ها 7

محمدرضا مرزوقی
محمد رضا مرزوقی در سال 1355 متولد شد. عاتکه عنوان اولین کتاب اوست که در سال 1380 توسط نشر روشنگران به چاپ رسید. رمان دیگرش به نام تل عاشقون با همکاری نشر افق، و رمان های پسین شوم و بارداری بی هنگام آقای میم با همکاری نشر روشنگران منتشر شد. او در این سال ها جهت آشنایی کودکان و نوجوانان با محیط زیست نیز داستان هایی نوشته که برخی از آن ها توسط نشر امیرکبیر به چاپ رسیده اند.فیلمنامه نویسی و فیلم سازی مستند از فعالیت های دیگر محمد رضا مرزوقی است.
قسمت هایی از کتاب بچه محل نقاش ها 7 (لذت متن)
زن او را مثل مادری که پسرش را بغل کند، توی آغوش گرفت و گفت: «جکسون، خیلی دیر کردی. دیگه داشتم نگران می شدم.» جکسون به من که توی ماشین نشسته بود، اشاره کرد و خسته و بی حوصله گفت: «باید گالری رو به این آقا پسر نشون می دادم که واسه پیکاسو از تابلوهام عکس بگیره.» باید من را می دیدید! از تعجب چشم هایم داشت می چسبید به کاسه ی سرم. خواستم داد بزنم «دروغگو! پس کی وقتش را توی کافه با دوستانش به چرت و پرت گفتن و شوخی های دستی می گذراند؟» اما ترجیح دادم سکوت کنم و زندگی خانوادگی شان را به خطر نیندازم.