کتاب لانه زنبور

جلد پانزدهم از سری کتاب های جک ریچر
Worth Dying For

مشخصات کتاب لانه زنبور
مترجم :
شابک : 978-600182335-0
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 520
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2010
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 23 مهر

معرفی کتاب لانه زنبور اثر لی چایلد

جک ریچر قصد دارد برای ملاقات با سوزان ترنر فرمانده جدید واحد ویژه ی صد و دهم به ویرجینیا برود، ولی در توفقگاهش در بخشی زراعی در نبراسکا اتفاقات مرگباری در جریان است. دانکن ها، خانواده ای که با قدرت اقتصادی خود و ایجاد رعب و وحشت سراسر آن بخش را تحت تسلط خود در آورده اند، مشغول یک سری معاملات پنهانی و در انتظار رسیدن یک محموله هستند که ریچر با ورودش به آنجا موانعی سر راهشان به وجود می آورد. آن ها با کمک تعدادی از مشتری های خارجی خطرناکشان می خواهند از شر ریچر خلاص شوند، چرا که او نه تنها روند معامله شان را مختل کرده بلکه در حال پرده برداری از راز پرونده ای قدیمی و حل نشده مربوط به ناپدید شدن دختر بچه ای هشت ساله است.

برای ریچر کار عاقلانه و منطقی این است که به راهش ادامه بدهد و بین خودش و دردسرهایی که سر راهش قرار می گیرد فاصله بیندازد.
ولی چنین کاری برای جک ریچر غیرممکن است. لانه زنبور پانزدهمین کتاب از مجموعه ی جک ریچر که در سال ۲۰۱۰ نوشته شد، از آن تریلر هایی است که فقط لی چایلد از عهده ی نوشتنش بر می آید و فقط جک ریچر می تواند از آن جان سالم به در ببرد.

کتاب لانه زنبور

لی چایلد
جیم گرانت، با نام مستعار لی چایلد، نویسنده ای بریتانیایی است که در 19 اکتبر ۱۹۵۴ در کاونتری به دنیا آمد و پس از سال ها زندگی در بیرمنگام، به تحصیل در رشته ی حقوق در شفیلد پرداخت و پس از آن، هجده سال در تلویزیون منچستر کار کرد تا این که در ۴۰ سالگی، به علّت تعدیل نیرو از کار اخراج شد. در چنین مقطعی از زندگی، که افراد خود را غرق در بحران می یابند، او از فرصت به دست آمده استفاده کرد و از آنجا که همیشه به خواندن آثار ادبی علاقه مند بود، مقداری مداد و کاغذ خرید و پس از چندی، اولین رمان از مجموعه د...