کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن

Your First Year in Network Marketing
کد کتاب : 18947
مترجم : پرستو شوکتی
شابک : 978-6009556908‬‬
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 407
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 1998
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 23
زودترین زمان ارسال : 5 اردیبهشت

معرفی کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن اثر مارک یارنل

کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن کتابی است راجع به بازاریابی شبکه ای یکی از سریعترین فرصتهای شغلی در ایالات متحده است. میلیون ها نفر دقیقا مثل شما شغل های بی ربط را رها کرده اند تا فرصتی برای دستیابی به رویای رشد تجارت خود داشته باشند. با این حال آنچه بسیاری از آنها دریافتند این است که سال اول در بازاریابی شبکه ای اغلب چالش برانگیزترین و برای بعضی ها دلسرد کننده ترین سال است.
در اینجا ، مارک یارنل و رنه رید یارنل ، دو نفر از معتبرترین و موفق ترین متخصصان صنعت ، استراتژی هایی را در مورد چگونگی غلبه بر آن موانع سال اول ارائه می دهند و راهکاری برای موفقیت مادام العمر ارائه می کنند. در مورد همه چیزهایی که برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای باید بدانید ، مانند آموزش ، رشد و پشتیبانی از خط پایین و موارد دیگر. این کتاب مشاوره زیرکانه ای به شما ارائه می دهند.
در یک رویکرد آسان ، گام به گام ، یاد خواهید گرفت که چگونه:
· با طرد مقابله کنید
· تمرکز خود را حفظ کنید
· مشتاق باشید
· از انتظارات غیرواقعی پرهیز کنید
· جلسات داخلی را برگزار کنید

خواندن این کتاب الهام بخش را مدیون خودتان هستید!
"این کتاب مقدس بازاریابی شبکه ای خواهد بود."

کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن

مارک یارنل
مارک در اسپرینگفیلد میسوری بزرگ شد. مهارت های بحث و گفتگو در دبیرستان، باعث شد وی بورسیه تحصیلی کامل در کالج معتبر دری را بدست آورد. در طول چهار سال دانشکده خود، مارک دو بار برنده مسابقه بین المللی سخنرانی معاصر و دو بار شد و در سی و یک تورنمنت بحث و گفتگوی دانشگاهی، به "بهترین گفتگوی برتر" اهدا شد.در سال 1979 در سمینار های علمی شرکت کرد و در زمینه مدیریت استرس در بنیاد مننینگر در توپکا کانزاس تحصیل کرد. وی به عنوان مشاور مدیریت استرس در مجتمع پزشکی / ورزشی هیلز فعالیت کرده و ویدئوی ضبط شده ا...
دسته بندی های کتاب تنها راز موفقیت، دوام آوردن