کتاب قصه های کوتاه و خارق العاده

Extraordinary Tales
کد کتاب : 19021
مترجم :
شابک : 978-9644487842
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 166
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1971
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 9 فروردین

معرفی کتاب قصه های کوتاه و خارق العاده اثر آدولفو بیوئی کاسارس

کتاب قصه های کوتاه و خارج العاده گلچینی از حدود 81 داستان کوتاه خارق العاده ، قطعه ، گزیده و شعر است که توسط خورخه لوئیس بورخس و آدولفو بیوی کاسارس، نویسندگان آرژانتینی و اسپانیایی زبان بازنویسی، گردآوری و ویرایش شده اند.
خورخه لوئیس بورخس داستان کوتاه نویس، مقاله نویس و شاعر آرژانتینی است که چهره ای شاخص در ادبیات اسپانیا و جهان است. آثار بورخس به ادبیات فلسفی و ژانر فانتزی کمک شایانی کرده است و برخی از منتقدان آنها را به عنوان آغاز جنبش رئالیسم جادویی در ادبیات قرن 20 آمریکای لاتین در نظر گرفته اند. آدولفو بیوی کاسارس ، نویسنده، روزنامه نگار و مترجم آرژانتینی است که همکاری و دوستی عمیقی با هم وطن و همکارش خورخه لوئیس بورخس داشته است.
ایده و بذر کتاب داستان های کوتاه و خارق العاده در سال 1937 در بوینس آیرس ، زمانی که خورخه لوئیس بورخس ، آدولفو بیو کازارس و سیلوینا اوکامپو به گفتگو می پرداختند شکل گرفته است. کاسارس به آنها در مورد ادبیات خارق العاده می گوید. مجموعه ای ساده از داستانهایی کوتاه که در عین سادگی خارق العاده و فانتزی هستند.
کتاب داستان های کوتاه و خارق العاده مجموعه ای شگفت انگیز از مثل ها ، حکایات و داستانهای کوتاه ، خیالی و تاریخی ، از دور دنیا - شرق دور ، قاره آمریکا ، اروپا ، جهان عرب – است که توسط دو نویسنده آرژانتینی بی نظیر که در جستجوی آن ها بوده اند جمع آوری شده است. این کتاب یک گلچین جذاب و خواندنی از داستان هایی از فرهنگ های مختلف ، رویاها ، کابوس ها ، خدایان و پادشاهان است.

کتاب قصه های کوتاه و خارق العاده