کتاب مرد گمشده

Lost man

  • 10 % تخفیف
    قیمت : 55,000 | 49,500 تومان

  • موجود
  • انتشارات: سنگ سنگ
    نویسنده:
مشخصات کتاب مرد گمشده
مترجم :
شابک : 978-6229582756
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 352
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 19 فروردین

برنده ی جایزه ی Ned Kelly سال 2019

نامزد دریافت جایزه ی بهترین داستان معمایی گودریدز سال 2019

معرفی کتاب مرد گمشده اثر جین هارپر

«مرد گمشده» داستان پرکشش و مرموزی است از مرگ مردی به نام «کمرون» که جنازه اش در صحرا، کنار قبری شوم پیدا می شود. دو برادر کمرون در جست وجوی علت مرگ او برمی آیند. خودکشی؟ قتل؟ مرگ طبیعی؟ و… آیا پای زنی هم در میان است؟ در این مسیر، داستان عشق گذشته ی کمرون و رازهایی که به همراه دارد، مطرح می شود و قصه، پیچیدگی ها و جذابیت های تازه ای پیدا می کند.
«جین هارپر» با نخستین رمانش The Dry جوایز زیادی را کسب کرد. ازجمله جایزه ی کتاب صنعت استرالیا و جایزه ی باری برای نخستین رمان رمزآلود. هارپر پیش از این که به عنوان نویسنده ی حرفه ای فعالیت کند، سیزده سال روزنامه نگار بود. رمان اخیرش، «مرد گمشده» سال ۲۰۱۹ به بازار آمد و خیلی زود در فهرست ده کتاب پرفروش ساندی تایمز قرار گرفت. این رمان رتبه ی چهارم گودریدز و یکی از پرفروش ترین آثار نیویورک تایمز نیز هست.

کتاب مرد گمشده

جین هارپر
جین هارپر، زاده ی سال 1980، نویسنده ای استرالیایی است که در انگلستان به دنیا آمده است.هارپر در منچستر به دنیا آمد و در هشت سالگی به همراه خانواده به استرالیا رفت. او در نوجوانی به انگلیس بازگشت و در دانگشاه کنت به تحصیل در رشته ی زبان انگلیسی پرداخت. هارپر در سال 2008 به استرالیا بازگشت.او در سال 2011 به عنوان روزنامه نگار در نهاد خبری Herald Sun مشغول به کار شد. هارپر پس از سال ها فعالیت در حرفه ی روزنامه نگاری، در کلاس های آنلاین نویسندگی شرکت کرد و اولین رمان خود، «خشکسالی» را نوشت.
قسمت هایی از کتاب مرد گمشده (لذت متن)
دایره ی روی خاک فقط یک دور کامل زده بود. فقط به اندازه ی بیست و چهار ساعت. و بعد، در نهایت، گله دار همراهی پیدا کرد، زمانی که زمین چرخید و سایه تنها ماند. مرد بی حرکت در مرکز قبر زیر آسمان بی کران باقی ماند…