کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی

The Big Bed
کد کتاب : 19743
مترجم :
شابک : 978-6004625845
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 32
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 17 تیر

معرفی کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی اثر بومی لادیتان

این کتاب درباره ی دختری است که نمی خواهد توی رختخواب خودش بخوابد. او دوست دارد همیشه توی بغل مادرش بخوابد. کدام بچه¬ای دلش نمی خواهد بغل مامانش باشد؟ دختر به تازگی یک ایده ی خیلی خلاقانه به ذهنش رسیده است: یک تخت مسافرتی برای بابا یا یک گهواره ی آدم بزرگانه تا همین که بابا خوابش سنگین شد، دختر و مامان آهسته و آرام بابا را توی آن قل بدهند!
این کتاب درباره ی یکی از معضلات بزرگ کودکان یعنی تنها خوابیدن آن ها است. از مهم ترین عناصر داستانی این کتاب، گفتگو است که البته به شیوه ی تک گویی بیان شده است. کودک که از تاریکی و تنهایی می ترسد، سعی می کند از طریق گفتگو پدر را وادارد که تختخواب دونفره شان را خالی کند و به او اجازه دهد شب را در کنار مادر بخوابد. موضوع جالب داستان، در کنار طنزی شیرین و دوست داشتنی، به علاوه ی هوشمندی ها و خلاقیت های شخصیت داستان، از این کتاب، داستانی شیرین و جذاب ساخته است.

کتاب باید با هم حرف بزنیم بابایی

بومی لادیتان
بومی لادیتان نویسنده ای از کالیفرنیا است که در مونترال، کبک زندگی می کند.وی در Parenting.com ، Mothering.com ، iVillage.com و Huffington Post همکاری دارد. او به همراه خانواده در خارج از مونترال زندگی می کند. The Honest Toddler براساس کوچکترین فرزندش است که نه آموزش دیده، نه سعی در آموزش احمقانه دارد، HT از توجه، کیک، تلویزیون، اجرا و بازی لذت می برد.