کتاب هفت قانون معنوی موفقیت

The Seven spiritual laws of success
جنبه های مذهبی موفقیت در کسب و کار،جنبه های روانشناسی ثروت

  • 10 % تخفیف
    قیمت : 17,000 | 15,300 تومان

  • موجود
  • انتشارات: قطره قطره
    نویسنده:
مشخصات کتاب هفت قانون معنوی موفقیت
مترجم :
شابک : 978-9643412371
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 104
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1994
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 30
زودترین زمان ارسال : 20 فروردین

راهنمایی برای تحقق بخشیدن به آرزوها

معرفی کتاب هفت قانون معنوی موفقیت اثر دیپاک چوپرا

اگرچه عنوان این کتاب هفت قانون معنوی موفقیت است، اما می توان آن را هفت قانون معنوی زندگی نامید، زیرا همان اصولی را عرضه می کند که طبیعت برای آفرینش هر چیزی در بعد مادی-هر آنچه می بینیم و می شنویم و استشمام می کنیم، مزه می کنیم و لمس می کنیم- از آن ها سود می جوید.

دیپاک چوپرا موفقیت را «گسترش مدام شادمانی و تحقق فزاینده هدف های ارزشمند» تعریف می کند. او معتقد است که موفقیت توانایی برآورده سازی آرزوها به آسانی است. او در این کتاب ابتدا درباره ی لزوم اعتقاد به قانون معنوی سخن می گوید: «در دنیایی که امروزه تا این حد ماشینی و دیجیتال شده است لازم است انسان ها به بخش معنوی روح خود بپردازند تا بتوانند از آن برای رسیدن به موفقیت و آرزوهایشان استفاده کنند.»

دیپک چوپرا قبل از توضیح قوانین موفقیت، درباره ی چیستی قانون حرف می زند. او مفهوم قانون را به این شکل بیان می کند: «قانون فرآیندی است که طی آن نامتجلی متجلی و ناظر، منظور می شود. فرآیندی که طی آن نظاره گر منظره می شود و رویابین رویای خود را متجلی می سازد.

کتاب هفت قانون معنوی موفقیت

دیپاک چوپرا
دیپاک چوپرا (به انگلیسی: Deepak Chopra) (به هندی: दीपक चोपड़ा) (متولد ۱۹۴۶ در دهلی-نو)، نویسنده و پزشکآمریکایی هندی الاصل است.او بخاطر ترویج طب روحانی در میان بسیاری مردمان از کشورهای مختلف شهرت دارد.او تحصیلات عالیه پزشکی خود در آمریکا را در دانشگاه ویرجینیا به پایان برد و تا کنون در دانشگاه تافتز و دانشگاه بوستون تدریس کرده.دیپاک چوپرا در دهلی نو به دنیا آمد، پدر و مادر او کریشان چوپرا و پوشپا چوپرا نام داشتند. زبان مادری او پنجابی است.پدر بزرگ پدری او گروهبان ارتش بریتانیا