آواز اجساد بی گور

Sing, Unburied, Sing

مشخصات کتاب آواز اجساد بی گور
مترجم :
شابک :978-600917267-2
قطع :رقعی
تعداد صفحه :312
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2017
نوع جلد :شومیز
سری چاپ :1
زودترین زمان ارسال :1 مرداد

برنده جایزه ملی کتاب آمریکا 2017

از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز

معرفی کتاب آواز اجساد بی گور اثر جسمین وارد | ایران کتاب

«آواز اجساد بی گور» از پرفروش ترین آثار سال گذشته ایالات متحده و جهان و نوشته جزمین وارد نویسنده سیاه پوست آمریکایی است.
این رمان که سال گذشته برگزیده جایزه ملی کتاب آمریکا در سال ۲۰۱۷ نیز بوده است داستانی از یک خانواده سیاه پوست را روایت می کند که طی آن زنی با دو فرزند خود راهی سفری جاده ای می شود تا همسر سفیدپوست خود را پس از آزاد شدن از زندان به خانه بازگرداند؛ سفری که مشکلات بسیاری را برای این خانواده به همراه دارد.
وارد در این رمان با ورد به جهان پیچیده همزیستی میان سفید و سیاه پوستان آمریکایی به روایت از رابطه میان عشق و نفرت بین آن ها دست پیدا می کند که به شکلی هنرمندانه روایت شده است.
پاملا میلر - شاعر و منتقد آمریکایی - درباره این اثر عنوان کرده است «تا زمانی که آمریکا رمان نویسانی مانند وارد دارد، روحش را از دست نخواهد داد».

کتاب آواز اجساد بی گور

جسمین وارد
جسمین وارد (به انگلیسی: Jesmyn Ward) یک آمریکایی رمان نویس و یک استاد زبان انگلیسی در دانشگاه تولین است. او برای دومین رمان خود به نام نجات استخوان ها، برنده سال ۲۰۱۱ جایزه کتاب ملی و ۲۰۱۲ جایزه Alex و همچنین در سال ۲۰۱۷ موفق به دریافت دومین جایزه کتاب ملی برای کتاب آواز اجساد بی گور شد. او اولین زن برنده دو جایزه کتاب ملی برای بخش داستان است.