کتاب زاده ی جرم

Born a Crime

مشخصات کتاب زاده ی جرم
مترجم : مریم آقایی
شابک : 978-6001825736
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 304
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 24 فروردین

نامزد جایزه کتاب نوجوان همیشه سبز سال 2019

نامزد جایزه لینکلن سال 2019

برنده جایزه ایمیج سال 2017

معرفی کتاب زاده ی جرم اثر ترور نوآ

زاده ی جرم داستان پسر کوچک شیطانی است که تبدیل به مرد جوان بی قراری می شود که در حال تلاش برای پیدا کردن جایگاهش در دنیایی است که اصلا قرار نبود در آن وجود داشته باشد. همچنین داستان رابطه ی او با مادر بی باک، سرکش و به شدت مذهبی اش است- هم تیمی اش، زنی که مصمم بود پسرش را از چرخه ی فقر، خشونت و بی عدالتی نجات دهد. چرخه ای که سرانجام جان خودش را هم به خطر انداخت.
داستان های این مجموعه یکی پس از دیگری خنده دار، پرماجرا و عمیقا اثرگذار هستند. ترور چه در دوران سختی ها که باید شام کرم می خورد و زمانی که در حال فرار از دست آدم ربایان از ماشین در حال حرکت به بیرون پرتاب شد یا حتی در سختی های دوران دبیرستان، دنیای عجیبش را با نور ذکاوت و صداقتی راسخ روشن می کند. داستان هایش طوری در هم می آمیزند که تصویر خنده داری از پسری شکل می دهند که در دورانی خطرناک و در دنیایی تخریب شده راهش را پیدا می کند؛ آن هم در حالی که تنها سلاحش حس شوخ طبعی و عشق بی قید و شرط و غیرعادی مادرش است.

کتاب زاده ی جرم

ترور نوآ
تروِر نوآ (Trevor Noah) طنزپرداز سیاسی، نویسنده، تهیه‌کننده، دی جی، مجری تلویزیونی، هنرپیشه، منتقد رسانه‌ای و کمدین اهل آفریقای جنوبی است.کمدی سنترال در مارس ۲۰۱۵ اعلام کرد که در پی جدایی جان استوارت (مجری تلویزیونی) او مجری جدید نمایش روزانه خواهد بود.نوآ سرگذشت خود را در کتاب زادهٔ جرم (Born a Crime) نوشت. افزون بر خود نویسنده مادر آفریقاییش پاتریشیا نومبوییسلو نوآ (Patricia Nombuyiselo Noah) نقشی کلیدی در خاطرات او دارد، اما نویسنده از پدر اروپاییش کمتر می گوید. این کتاب هفته ها ...