کتاب کم یعنی زیاد

Crafting Short Screenplays That Connect
(فن نگارش فیلمنامه کوتاه)
کد کتاب : 20442
مترجم :
شابک : 978-6226025102
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 524
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 16 مرداد

معرفی کتاب کم یعنی زیاد اثر کلودیا هانتر جانسون

ساخت چهار فیلمنامه کوتاه که به هم متصل می شوند ، چاپ چهارم با تأکید بر اینکه ارتباط انسانی ، هرچند غالبا نادیده گرفته می شود ، برای نوشتن فیلمنامه های موثر ضروری است. این کتاب پیشگامانه به شما نشان می دهد که چگونه مهارت های فیلمنامه نویسی خود را پیشرفت و تعمیق بخشید. همچنین توانایی شما را در نوشتن فیلمنامه های کوتاه غنی تر ، با طنین بیشتر که با مخاطب شما ارتباط برقرار می کند ، افزایش می دهد.

کلودیا هانتر جانسون ، نویسنده و کارگردان برنده جایزه ، با سبک صریح و گفتگوی خود ، اصول بسیار مهم تکنیک نمایشی را به شما می آموزد و شما را با مهارتهای چالش برانگیز نوشتن فیلمنامه های کوتاه با تمرکز بر تمرینات با افزایش طول و پیچیدگی ، راهنمایی می کند. با تکمیل این تمرینات و استفاده از تکنیک ها و بینش های کلودیا در مورد کار خود ، خواهید آموخت که چگونه درباره هدف فیلمنامه نویس عمیق تر فکر کنید ، الگوهای موثر روابط انسانی را بسازید و مهارت های قصه گویی خود را تقویت کنید.
کلودیا هانتر جانسون برنده بهترین فیلم مستند فلوریدا در 2012 شده است. وی اخیرا فیلمنامه بلند روبی را براساس مستند خود به اتمام رسانده است.

کتاب کم یعنی زیاد

کلودیا هانتر جانسون
کلودیا جانسون اولین دریافت کننده جایزه اصلاحیه PEN / Newmanfs Own First اصلاحات بخاطر تلاشهایش در برابر سانسور بود. او همچنین نویسنده و فیلمنامه نگار مقیم دانشکده فیلم دانشگاه ایالتی فلوریدا است و دو خانه را با خانواده اش در لایو اوک و تالاهاسی، فلوریدا به اشتراک می گذارد.