کتاب عشق در زمستان آغاز می شود

Love Begins in Winter
کد کتاب : 2046
مترجم :
شابک : 978-964408386-0
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 212
سال انتشار شمسی : 1394
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

عشق با زمستان می آید
Love Begins in Winter
کد کتاب : 2045
مترجم :
شابک : 978-964374775-6
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 214
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب عشق با زمستان می آید اثر سایمون ون بوی

مجموعه داستان «عشق با زمستان می آید» از «سایمون ون بوی» است. زبان نوشتاری ون بوی، زبانی ساده، روان و در عین حال شاعرانه و آهنگین است که تاکنون کتاب هایش به چهارده زبان زنده ی دنیا ترجمه شده و از محبوبیت بسیاری برخوردار است.

کتاب عشق با زمستان می آید


ویژگی های کتاب عشق با زمستان می آید

برنده ی جایزه ی بین المللی فرانک اوکانر سال 2009

سایمون ون بوی
سایمون ون بوی نویسنده انگلیسی و برنده جایزه فرانک اوکانر برای مجموعه داستان «عشق در زمستان آغاز می شود» همواره با مضمون عشق و قدرت آن در فائق آمدن بر فجایع، دست به قلم برده است. لحن و زبان نامتعارف، ظرافت در بیان و تصویرسازی های زیبا از ویژگی های داستانی ون بوی است.او در لندن به دنیا آمده و در ویلز و آکسفورد بزرگ شده است. در پاریس و آتن زندگی کرده و هم اکنون ساکن نیویورک است و در دانشکده هنرهای تجسمی و دانشگاه لانگ آیلند تدریس می کند. مقالات ون بوی در نشریاتی مانند نیویورک تایمز و نیویورک پست...
قسمت هایی از کتاب عشق با زمستان می آید (لذت متن)
دستانم را از جیبم بیرون آوردم. باران شروع به باریدن کرد و او ناپدید شد. برگشتم و راهم را به آرامی در پیش گرفتم. همان طور که در شهر قدم می زدم، آن کلمه را بارها و بارها با خودم تکرار کردم. احساس کردم ناگهان گرم شده ام، پر از انرژی، پر از زندگی و مهیای زندگی بخشیدن. فکر می کنم نیاز دارم چیزهایی که خودم می دانم را از دیگران بشنوم. پدر و مادرم باید تا الان بیدار شده باشند. ظرف شویی آشپزخانه پر از سبزی تازه از خاک بیرون آمده . برادرم در پاریس کنار پنجره اش چیزی می خواند. دوست دختر جدیدش هنوز در خواب است. و سندی، مدیر برنامه هایم، با دخترش در بستر گرم شان در آغوش هم آشیانه کرده اند. نفس هایشان نرم و مستور است. دهان هایی گشاده رو به کوهساران بالش.