کتاب کشف شمال حقیقی

Discover Your True North

مشخصات کتاب کشف شمال حقیقی
مترجم : محمدرضا پایدار
شیما قدیری
شابک : 978-6007677858‮‬
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 400
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب کشف شمال حقیقی اثر بیل جورج

نیاز نیست با ویژگی ها یا صفات شخصیتی یک رهبر زاده شده باشید. نیاز نیست که حتما در بالاترین سطح یک سازمان قرار داشته باشید. می توانید همین حالا دست به کار شوید و در هر نقطه از زندگی تان رهبری کنید.
آیا شما شمال حقیقی خود را پیدا کرده اید؟ آیا می دانید که موضوع زندگی و رهبری تان چیست؟
شمال حقیقی مقصدی است که باید در طول زندگی به سمت آن حرکت کنید. این مقصد، از عمیق ترین باورها، ارزش ها و اصولی مشخص می شود که شمارا دررسیدن به مقصد هدایت می کنند.
رهبری با اصیل بودن آغاز می شود، خود حقیقی تان. هدف کشف شمال حقیقی این است که به شما این توانایی را بدهد تا رهبری که می خواهید باشید. در این فرایند شمال حقیقی تان را پیدا خواهید کرد –قطب نمایی درونی که شمارا در طول زندگی به خوبی هدایت می کند.
در این کتاب که بیل جورج پس از چند دهه مطالعه، تحقیق و تجربه عملی آن را نگاشته است و یکی از برترین کتاب های درزمینه « توسعه رهبری از طریق توسعه فردی» محسوب می شود به شما کمک کند تا رهبری باشید که می خواهید.
کشف شمال حقیقی بر پایه چند صدسال تجربه ای بناشده است که رهبران اصیل اندوخته اند و برای خواننده کتاب این فرصت ایجادشده که از این رهبران یاد بگیرید و طرح پیشرفت و توسعه خودتان را برای تبدیل شدن به رهبری اصیل کسب وکار ایجاد کنید.

کتاب کشف شمال حقیقی

بیل جورج
بیل جورج یک عضو ارشد دانشکده بازرگانی هاروارد است، جایی که از سال 2004 به تدریس رهبری و مدیریت پرداخته است. او نویسنده چندین مقاله است: North Your Your Discover and the True Your Your North True Field ، Discover Your Real True Field (کتاب واقعی) ، رهبری معتبر، شمال واقعی، یافتن شمالی واقعی شما، 7 درس برای پیشرو در گروه های بحرانی و واقعی شمال.