کتاب آسیایی های خرپول

Crazy Rich Asians

  • 10 % تخفیف
    قیمت : 85,000 | 76,500 تومان

  • موجود
  • انتشارات: علمی علمی
    نویسنده:
مشخصات کتاب آسیایی های خرپول
مترجم : ستاره جهاندیده
شابک : 978-9644044151
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 506
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 فروردین

معرفی کتاب آسیایی های خرپول اثر کوین کوان

وقتی ریچل چو موافقت میکند که تابستان را با دوست پسرش نیک یانگ در سنگاپور بگذراند، در خیالش خانواده ای معمولی و ساعت ها رانندگی برای کشف جزیره و وقت گذرانی با مردی که ممکن بود روزی با او ازدواج کند را مجسم میکرد. اما چیزی که به هیچ وجه انتظارش را نداشت، این بود که خانه ی نیک چیزی از قصر کم نداشته باشد، بیشتر از ماشین سواری وقتش را در هواپیماهای شخصی بگذراند و با همراهی کردن خواستنی ترین مرد مجرد آسیا حسادت همه را بر انگیزد.
ریچل در دنیای سرگیجه آور پولدارها، با استرید Astrid، بانوی پرطرفدار جامعه ی سنگاپور، ادی Eddie، که خود و خانواده اش مدلهای مجلات هنگ کنگ اند و النور Eleanor، مادر سخت گیر نیک که زیاد موافق ازدواج نیک و ریچل نیست، آشنا می شود و در طی ماجراهایی حقایقی درباره ی خودش می فهمد.

کتاب آسیایی های خرپول

کوین کوان
کوین کوان (متولد 1973/1974) یک رمان نویس سنگاپوری است که به خاطر رمان های طنزآمیز خود Crazy Crazy Asians ، China Girl Girl Rich و Rich People Problems شناخته شده است. در سال 2014 کوان به عنوان یکی از "پنج نویسنده برای تماشای" در لیست قدرتمندترین نویسندگان هالیوود منتشر شده توسط هالیوود ریپورتر انتخاب شد. در سال 2018 ، کوان لیست 100 نفر از مؤثرترین افراد مجله Time را تهیه کرد و در سالن مشاهیر آسیا، پروژه ای از بنیاد رابرتچین که در سال 2004 تاسیس شد، القا شد.