کتاب بازمانده

The Only Child

  • 15 % تخفیف
    قیمت : 39,500 | 33,575 تومان

  • موجود
  • انتشارات: علمی علمی
    نویسنده:
مشخصات کتاب بازمانده
مترجم :
شابک : 978-9644043543
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 457
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 فروردین

معرفی کتاب بازمانده اثر اندرو پایپر

دکتر لیلی دومینیم، یک روانپزشک قانونی که تا به حال مغزهای بیمار بسیاری را ارزیابی کرده است، اکنون به موردی کاملا متفاوت بر می خورد؛شخصی بدون نام که در قساوت هیچ چیز از موارد پیشین کم ندارد، اما این دلیل تفاوتش نیست. دلیل تفاوت او ادعاهای باورنکردنی اش است. یکی اینکه بیش از دویست سال عمر دارد و به تنهایی الهام بخش نویسندگان بزرگی چون ماری شلی، رابرت لویی استیونسون و برام استوکر بوده است و دیگر اینکه پدر لیلی است و دلیل واقعی قتل مادر او را می داند.
لیلی باید برود، او مجبور است برای کشف هویت حقیقی مراجع دویست ساله و دلیل واقعی قتل مادرش بارو بنه ی این سفر را که شاید برگشتی نداشته باشد ببندد.

کتاب بازمانده

اندرو پایپر
اندرو پایپر (متولد 29 مارس 1968) نویسنده برنده جایزه کانادایی است.والدین پیپر از ایرلند شمالی به Stratford انتاریو مهاجرت کردند. پدرش چشم پزشک بود، مادرش به عنوان پرستار آموزش دیده بود. پیپر کوچکترین فرزند از پنج فرزند بود. در کودکی کتاب های زیادی را خوانده و آرزو داشت که نویسنده شود. "من فقط یک کودک واقعی بودم ، زیرا هشت سال بین من و برادر بعدی بود. مثل خیلی از کودکان فقط به دنبال کارهای ناچیز کتاب و نوشتن و ... ساختم." وی در دانشگاه مک گیل در مونترال، کانادا تحصیل کرد و افتخارات B.Aو M.A در...