کتاب من نی هستم

ben neyُ im
رازی که در داستان خلقت یک نی نهفته است سفر تعادل، روح، روابط، ذهن و بدن است.
کد کتاب : 22683
مترجم :
شابک : 978-6222201210
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 312
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 25 مرداد

معرفی کتاب من نی هستم اثر هاکان منگوچ

این یک سفر است.
سفری به بلوغ ، جایی که نی ها آغاز می کنند و روح را با نفسشان می یابند ...تکاملی که درهای خود را به روی شما باز می کند ، در شما شروع مب شود و در شما پایان می یابد ...شما تلاش های زیادی برای برقراری تعادل در زندگی ، روابط ، بدن ، ذهن و درآمدتان می کنید و این کتاب راهنمای شما برای فراتر رفتن از دروازه هایی است که شما به تنهایی قادر به جست و جوی آن نیستید. تمام اطلاعاتی که لازم دارید همیشه واضح بوده. خالق هر لحظه با شما صحبت می کند ، اما شما نمی توانید آن را بشنوید ، زیرا صدای ذهنتان بسیار بلند بوده .همیشه افرادی وجود داشتند که می توانستند به شما کمک کنند ، اما شما آنها را در زندگی خود نگنجاندید زیرا قلب شمافراموش کرده که به دیگران اعتماد کند.شما از هر مانعی که با آن روبرو شدید دوری کردید ، زیرا قبلا از مقابله با آن چشم پوشی کرده اید.شما باور خود را به این از دست داده اید که همه چیز در واقع امکان پذیر است .شما همیشه برای پیروزی و موفقیت در زندگی تلاش می کنید ، اما نمی توانید چیزی بدست آوریدزیرا زمان اکنون شما را اسیر کرده است. شما آنقدر سریع هستید ، آنقدر شلوغ که بدن شما اکنون در مقابل روح شما قرار دارد.در این کتاب یاد خواهید گرفت که هنگامی که کندی را کشف می کنید ، به روح بدن می رسید، و با شور و شوق زندگی خواهید کرد. در اینجا یاد خواهید گرفت که تنفس صحیح انجام دهید و روابط ، کار ، درآمد و سلامتی خود را مجددا بازسازی کنید .هرچه را فراموش کردید را به یاد خواهید آورد .شما یک نفس جدید خواهید داشت.وقت آن است که هر چیزی را که از آن راضی نیستید ، تخریب و بازسازی کنید. نترسید ، شما در حال حاضر قدرت مورد نیاز خود را دارید. من فقط به شما کمک می کنم ...

کتاب من نی هستم

هاکان منگوچ
هاکان منگوچ نوازنده و نویسنده است. او در رسانه های اجتماعی پیشنهادات کاملی را برای یک زندگی صلح آمیز ارائه می دهد و قطعات جدیدی را که خودش می نوازد به اشتراک می گذارد.
قسمت هایی از کتاب من نی هستم (لذت متن)
وقتی ۱۵ ساله بودم با یک جواهر فروش آشنا شدم یعنی با یک استاد. او به زندگی من با حمایتش جهت داد، مرام صوفیگری را برایم روشن کرد. فرایند بیداری قلبم نیز به واسطه او آغاز شد. داستان آشنایی ام با آن استاد یکباره اتفاق نیفتاد و تمام نشد. میدانی که هر چیز یک فرآیند، زمان مناسب و حتی تاریخچه ای برای خود دارد. وقتی بچه بودم هر زمان که حس بدی داشتم به داستان های رادیویی گوش میدادم. آن زمان ها داستان های رادیویی وجود داشت. با آنها برخورد کردهای یا نه؟ نمیدانم!

در جیب هر یک از ما یک، دو و یا تعداد زیادی الماس وجود دارد. ما صاحب پتانسیلی هستیم که به ما توانایی انجام دادن و تبدیل شدن به چیزی که می خواهیم را میدهد؛ اما الماس هایمان را نادیده می گیریم و شاید به ذهنمان نمی رسد که به جیبمان نگاه کنیم. من برای یادآوری الماسهایت آمده ام.

انسان ها تو را خسته می کنند. از چیدن استراتژی و قوی نشان دادن خودت به دیگران خسته شده ای، با خودت می گویی، چرا نمی توانم طوری باشم که واقعا هستم و یا چرا نمی توانم طوری که می خواهم باشم؟