کتاب من گاستون ترسو هستم

Les émotions de Gaston - J'ai peur
کد کتاب : 22936
مترجم :
شابک : 978-6004625678
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 27
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 31 شهریور

معرفی کتاب من گاستون ترسو هستم اثر اورلی شین شوشین

یکی از سرمایه های بزرگ ما آدم ها احساساتمونه. با مرکز وجود (قلب) و احساساتمونه که با جهان هستی و موجودات و آدم های دیگه ارتباط برقرار می کنیم؛ و این یه مهارت بزرگه که بتونیم کنترل شون کنیم.
«گاستون» یه اسب تک شاخ کوچولوئه که پر از احساسات مختلفه، درست مثل همه ی ما. بعضی وقت ها راضیه، بعضی وقت ها نه. بعضی وقت ها عصبانیه، بعضی وقت ها غمگین اما خب بیشتر وقت ها شاد و خندونه و دوست داره با دوست هاش بازی کنه.
گاستون یه ویژگی جادویی خیلی جذاب و باحال و کمک کننده داره: یال جادویی!
وقتی اوضاع خوب باشه، یال گاستون رنگی رنگی می شه. وقتی اوضاع خوب نباشه، غمگین یا ناراحت باشه یالش آبی می شه.
با این اوصاف حال امروز گاستون چطوریه یعنی؟
مجموعه داستان های گاستون، یه مجموعه جذاب و باحال برای بچه هاست که تو هر جلد با یکی از احساسات مختلف آشنا می شن؛ احساساتی مثل غم و اندوه، عصبانیت، ترس، خجالت، حسادت و ...
این مجموعه نه فقط به کوچک ترها، بلکه به هر خواننده ای تو هر سنی کمک می کنه تا نسبت به احساساتش آگاهی پیدا کنه و بتونه مدیریت و کنترل شون کنه.
خب، حال شما چطوره امروز؟
اگه یال داشتید، با این حالی که دارید چه رنگی می شد؟

کتاب من گاستون ترسو هستم

اورلی شین شوشین
اورلی شین شوشین (Aurélie Chien Chow Chine) متولد پاریس، به مدت 10 سال در انیمیشن به عنوان انیمیشن ساز کار کرد. سپس او عاشق روش درمانی نفس شناسی شد که آن را مهربان و خیرخواهانه می داند. وی که قبلاً دارای اطلاعات و ارتباطات کارشناسی ارشد در سوربن نوول با ماژول روانشناسی کودک بود، به مدرسه رفت تا یک دوره را در مؤسسه آموزش روانشناسی در پاریس دنبال کند.