کتاب چشم ذهن

The Eye of Minds
(شکارچیان مجازی 1)
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 48,000 | 43,200 تومان

  • موجود
  • انتشارات: پرتقال پرتقال
    نویسنده:
کد کتاب : 22989
مترجم :
شابک : 978-6004622929
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 302
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 5 مهر

معرفی کتاب چشم ذهن اثر جیمز دشنر

این کتاب شما را به تجربه حضور در ویرنت دعوت می کند، حضور در دنیایی مجازی که دنیای واقعی تان را تحت تاثیر قرار می دهد؛ به ویژه اگر برخی قوانین را رعایت نکنید و خود را به چالش بکشید، ممکن است اتفاقی رخ بدهد که مرز میان دنیای واقعی و مجازی را از میان بردارد و شما حقیقتا به دردسر بیفتید. خطری که مایکل را در ویرنت تهدید می کند.
مایکل برای کسب امتیاز بیشتر باید دختری را از خودکشی منصرف کند و این در حالی است که تانیا پا را از خودکشی در ویرنت فراتر می گذارد و با بیرون آوردن تراشه اش کاری می کند که نه تنها در آن جا بلکه در دنیای حقیقی هم جان خود را از دست بدهد…

کتاب چشم ذهن

جیمز دشنر
جیمز اسمیت دشنر، زاده ی 26 نوامبر 1972، نویسنده ی آمریکایی است.دشنر در جورجیا به دنیا آمد و یکی از شش فرزند خانواده بود. او در 10 سالگی قادر بود تا با ماشین تحریر والدینش به خوبی تایپ کند.دشنر به منظور تحصیل در دانشگاه بریگام یانگ از جورجیا به یوتا نقل مکان کرد و از این دانشگاه در رشته ی حسابداری فارغ التحصیل شد. کتاب های او برای مخاطبین نوجوان هستند و اغلب در ژانرهای ماجرایی و علمی تخیلی قرار دارند.جیمز دشنر به همراه همسر و چهار فرزندش در یوتا زندگی می کند.