کتاب چشم ذهن

The Eye of Minds
(شکارچیان مجازی 1)
کد کتاب : 22989
مترجم :
شابک : 978-6004622929
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 302
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 26 مرداد

معرفی کتاب چشم ذهن اثر جیمز دشنر

"چشم ذهن" به قلم "جیمز دشنر"، نخستین جلد از مجموعه ی "شکارچیان مجازی" است و خوانندگان را به جهانی خواهد برد که حتی حضور مجازی در آن، می تواند بر دنیای واقعی آن ها اثر بگذارد. ویرنت غوطه وری کامل در ذهن و بدن را ارائه می دهد و هرچه مهارت هک کردن بیشتری داشته باشید ، سرگرم کننده تر خواهد بود. چرا وقتی زیر پا گذاشتن قوانین اینقدر آسان است ، خود را با دنبال کردن قوانین آزار دهیم؟ اما برخی از قوانین به یک دلیلی وضع شده اند. شوخی با برخی از فناوری ها بیش از حد خطرناک است. و یک گیمر دقیقا این کار را انجام داده است ، و نتایج مرگباری نیز در پی داشته است.
دولت می داند که برای گرفتن یک هکر ، شما به یک هکر دیگر نیاز دارید و آن ها تک تک حرکات مایکل را زیر نظر گرفته اند. اگر مایکل چالش آن ها را بپذیرد ، باید از شبکه ویرنت خارج شود ، و به کوچه پس کوچه ها و گوشه و کنارهایی از سیستم برود که چشم انسان هرگز آن جا را ندیده است و ممکن است مرز بین بازی و واقعیت برای همیشه تیره و تار شود.
هیچ جزئیاتی پیش پا افتاده نیست. هیچ پیچ و تاب و طرحی، خیلی بزرگ یا کوچک نیست. همه چیز مهم است. در پایان ، وقتی همه چیز در کنار هم قرار می گیرد ، تصویر بزرگ هویدا می شود. شما بار دوم کتاب را می خوانید و متوجه می شود که "جیمز دشنر"، چطور "چشم ذهن" شما را به آن لحظه بزرگ هدایت کرده است.
این کتاب در زمره داستان های علمی تخیلی طبقه بندی می شود ، اما در واقع به یک ژانر محدود نمی شود. در بعضی مواقع ، بیش از یک عنصر وجود دارد که باعث ایجاد رمز و راز ، وحشت ، داستانی واقع گرایانه ، یا حتی یک نوع اکشن و ماجراجویی می شود.

کتاب چشم ذهن

جیمز دشنر
جیمز اسمیت دشنر، زاده ی 26 نوامبر 1972، نویسنده ی آمریکایی است.دشنر در جورجیا به دنیا آمد و یکی از شش فرزند خانواده بود. او در 10 سالگی قادر بود تا با ماشین تحریر والدینش به خوبی تایپ کند.دشنر به منظور تحصیل در دانشگاه بریگام یانگ از جورجیا به یوتا نقل مکان کرد و از این دانشگاه در رشته ی حسابداری فارغ التحصیل شد. کتاب های او برای مخاطبین نوجوان هستند و اغلب در ژانرهای ماجرایی و علمی تخیلی قرار دارند.جیمز دشنر به همراه همسر و چهار فرزندش در یوتا زندگی می کند.
نکوداشت های کتاب چشم ذهن
A brilliant, visceral, gamified mash-up of The Matrix and Inception, guaranteed to thrill even the non-gaming crowd.
ترکیبی درخشان ، احشایی و بازی سازی شده از "ماتریکس" و "تلقین"، که حتی آنانی که گیمر نیستند را نیز هیجان زده می کند.
Christian Science Monitor Christian Science Monitor

A gripping page-turner, Dashner’s latest is sure to please.
کتابی گیرا و جذاب ، جدیدترین اثر دشنر قطع به یقین راضی کننده است.
BookPage BookPage

High on concept, this is an intriguing read for the digital generation.
با مفهومی عالی ، این یک خوانش جذاب برای نسل دیجیتال است.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

قسمت هایی از کتاب چشم ذهن (لذت متن)
صدا فرازمینی بود، چیزی بین صدای جیغی ریز و زوزه. جیغی که به طرزی باور نکردنی گوش خراش، ناموزون و خشن بود. مایکل دستانش را محکم روی گوش هایش فشار داد و چشمانش را به هم فشرد. تمام چیزی که می خواست این بود که صدا متوقف شود. برای زمانی که حدودا یک دقیقه ی کامل بود، صدا بدنش را به لرزه انداخت. بعد قطع شد. چشمانش را باز کرد و با احتیاط دستانش را پایین آورد. سارا و برایسون هر دو رنگ پریده بودند، انگار نزدیک بود بالا بیاورند. حتی رونیکا هم دیگر آن حالت آرامش پیش تر را نداشت. برایسون نفسش را بیرون داد. «اون دیگه چی بود؟» رونیکا جواب داد: «ردیابت رد کین رو نزده بود. کین یه چیز دیگه رو… فرستاده.» غرشی آرام شروع شد. به نوعی به نظر می رسید غرش در آن واحد از همه طرف به گوش می رسد. غرش اتاق را لرزاند و بعد ساکت شد. هر چهار نفر در جایشان خشک شدند. با این که مایکل از اعتراف به این نکته خجل بود، ولی منتظر بود تا رونیکا بگوید چه کار کنند. صدای جیغ دوباره در هوا پخش شد؛ برنده و سرد.