واقعیت

ده دلیل برای اینکه درباره ی جهان اشتباه فکر می کنیم و چرا رویدادهای جهان از آن چه به نظر می رسند، بهترند.
Factfulness

مشخصات کتاب واقعیت
مترجم :
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-8738-53-4
تعداد صفحه :320
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :2018
سری چاپ :3
زودترین زمان ارسال :---

معرفی کتاب واقعیت اثر هانس رزلینگ | ایران کتاب

هانس رزلینگ، اولا رزلینگ و آنا رزلینگ رونلاند، در یکی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز و آمازون به نام «واقعیت»، درباره ده واقعیت سخن گفته اند. ده دلیلی که به ما ثابت می کنند درباره جهان اشتباه فکر می کنیم و اتفاقات جهان از آن چه به نظر می رسند، بهترند.
کتاب حاضر برای مبارزه با ناآگاهی مخرب جهانی نوشته شده است. هانس رزلینگ تمام انرژی، کنجکاوی و یک عمر تجربه اش به عنوان یک پزشک، یک محقق و سخنران حوزه سلامت در این کتاب گردآورده است. این اثر در ارتباط با جهان و فهم ما از جهان است. نویسندگان این کتاب در ابتدا سوالاتی درباره جهان مطرح کرده و از شما می خواهند به آنها پاسخ دهید و عملکرد خود را بسنجید. سولاتی درباره فقر و ثروت، رشد جمعیت، تولد، مرگ، تحصیلات، سلامت، جنسیت، خشونت، انرژی و محیط زیست و... سپس وارد مباحث اصلی کتاب می شوند و ابزارهای تفکر راحت را با شما قسمت می کنند. این ابزارها به شما کمک خواهند کرد که تصویر بزرگ و درستی از جهان داشته باشید و همچنین حس و دیدتان از چگونگی کارکرد جهان بهبود خواهد یافت؛ بدون آن که نیاز داشته باشید تا تمام جزئیات را یاد بگیرید.
آنها در این کتاب به شما می گویند که دست از تفکر بیش از حد دراماتیک خود درباره دنیا بردارید و جهان بینی استرس زا و مغلطه آمیز را کنار بگذارید. کمی خوشبینانه تر به جهان بنگرید و سعی کنید واقعیت ها را دریابید.

کتاب واقعیت

نکوداشت های کتاب واقعیت
One of the most important books I’ve ever read—an indispensable guide to thinking clearly about the world.
یکی از مهم ترین کتاب هایی که تا به حال خوانده ام؛ راهنمایی ضروری برای داشتن اندیشه ای روشن درباره ی جهان.
Bill Gates

قسمت هایی از کتاب واقعیت (لذت متن)