کتاب فراتر از ذهن

Out of Our Minds: Learning to Be Creative
چگونه فردی خلاق باشیم؟

مشخصات کتاب فراتر از ذهن
مترجم :
شابک : 978-9641701491
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 96
سال انتشار شمسی : 1394
سال انتشار میلادی : 2001
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4
زودترین زمان ارسال : 16 آذر

معرفی کتاب فراتر از ذهن اثر کن رابینسون

این کتاب بر آن است که شما را در ابتدا با باورها و ساختارهای ذهنی نادرست که مانع دست یابی به موفقیت هستند، آشنا کرده و با ارائه ی روش هایی کارآمد، شما را در فعال سازی قدرت های نهفته ی ذهن تان توانمند سازد. سپس به شما یادمی دهد چگونه فردی خلاق باشید، چگونه از امکانات و توانمندی هایتان به درستی استفاده کرده و آینده ای بهتر برای خود و دیگران رقم بزنید. شما با مطالعه ی این کتاب، یاد می گیرید تغییرات بزرگی را در شیوه ی زندگی خود ایجاد کرده و با سرعتیچشم گیر به سوی موفقیت و تعالی گام بردارید.

سالیان سال است که آموزش های حافظه محور و مدرک گرا، به شکلی گسترده و فراگیر در جوامع انسانی مخصوصا جامعه ی ما به کار گرفته شده و فکر و ذهن افراد را در حیطه هایی محدود در تنگنا قرار داده است. سیستم های آموزشی، بسیاری از اطلاعات غیر مفید و غیر ضروری را یاد می دهند اما از آموزش روش های فعال سازی خلاقیت ها، ابتکارات و توانمندی های بکر و نهفته ی درون آدمی عاجز و غافل هستند. بسیاری از ما، تحت تأثیر همین آموزش ها، به غلط بر این باوریم که بسیاری از دیوارها و مرزهای زندگی را هیچ گاه نمی توانیم از سر راه برداریم. از این رو خواندن این کتاب به معلمان توصیه می شود.

کتاب فراتر از ذهن

کن رابینسون
سر کنث رابینسون، زاده ی 4 مارس 1950، مشاور، سخنران و نویسنده ی انگلیسی است.رابینسون در کالج برتون هال به تحصیل در رشته ی زبان انگلیسی و هنرهای نمایشی پرداخت و در سال 1981، مدرک دکتری خود را برای تحقیق در حوزه ی تئاتر و نمایش از دانشگاه لندن دریافت کرد.او از سال 2001 استاد دانشگاه وارویک بوده است. کن رابینسون اکنون به همراه همسر و فرزندانش در لس آنجلس زندگی می کند.