معلمان موفق متفاوت عمل می کنند

17 نکته ی بسیار مهم
What Great Teachers Do Differently

  • 15 % تخفیف
    قیمت : 14,000 | 11,900 تومان
  • موجود
  • انتشارات: وانیا وانیا
    نویسنده:

مشخصات کتاب معلمان موفق متفاوت عمل می کنند
مترجم :شیرین فرمهینی فراهانی
شابک :978-6008496335
قطع :وزیری
تعداد صفحه :153
سال انتشار شمسی :1396
سال انتشار میلادی :2003
نوع جلد :شومیز
سری چاپ :1
زودترین زمان ارسال :3 شهریور

معرفی کتاب معلمان موفق متفاوت عمل می کنند اثر تاد ویتکر | ایران کتاب

اثری است از تاد ویتکر به ترجمه ی شیرین فرمهینی فراهانی و چاپ انتشارات وانیا. نویسنده ی کتاب پیش رو با توجه به تاثیر همه جانبه معلمان بر بخش های مختلف زندگی دانش آموزان، به ارائه ی 17 اصل مهم و مناسب همراه با مثال های کاربردی، برای موفقیت مربیان در مدیریت کلاس درس، تدریس اثربخش و برقراری روابط صحیح با شاگردان می پردازد.

کتاب معلمان موفق متفاوت عمل می کنند

تاد ویتکر
تاد ویتکر معلم، نویسنده، سخنران انگیزشی، مشاور تحصیلی و استاد است. او یکی از مدرسان برجسته در زمینه آموزش و پرورش است و تا کنون بیش از 30 جلد کتاب در زمینه های انگیزه، رهبری، معلمان، تکنولوژی، بهبود آموزش و ... منتشر کرده است.در سال 2013 دکتر ویتاکر مدال ریاست را (بالاترین جایزه دانشگاه برای اساتید) از دانشگاه ایالتی ایندیانا دریافت کرد.
قسمت هایی از کتاب معلمان موفق متفاوت عمل می کنند (لذت متن)
به عنوان معلم باید بدانیم که اصل احترام به دانش آموزان، بدون توجه به اینکه آنها چگونه رفتار می کنند، بسیار مهم است. این کار را به خاطر دانش آموزان انجام می دهیم؛ در غیر این صورت کلاس درس ما بستری مناسب برای رشد و پیشرفت آنها نخواهد بود. در عین حال باید به اولیا نیز بدون توجه به نوع رفتار آنها احترام بگذاریم؛ وگرنه قادر به تعامل و جلب همکاری موثر اولیا، برای کمک به فرزندشان نخواهیم بود. دلیل موجه دیگر برای احترام به دانش آموزان و خانواده شان، شأن خودمان است. به این فکر کنید که وقتی یک دانش آموز و خانواده اش با شما بدرفتاری کنند چه احساسی خواهید داشت. بدانید که اگر در آنها حس بد ایجاد کنید، آنها احساس بدتری در شما به وجود می آورند.