کتاب راه هنرمند

The Artist's Way
بازیابی خلاقیت
کد کتاب : 23927
مترجم :
شابک : 978-9646229860
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 288
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1992
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 19
زودترین زمان ارسال : 18 تیر

معرفی کتاب راه هنرمند اثر جولیا کامرون

جولیا کامرون در این کتاب طی دوازده هفته، تکنیک هایی را ارائه می دهد که درنهایت بتوانند متکی بر توانایی هایشان، در هر مسیری که هستند، قدرت خلاقیت خود را بازیابند. این تکنیک ها بیش از همه بر اجرای تغییر و تحول در درون خود فرد تمرکز دارند. شما نه با یک کتاب تئوری که با یک کتاب کاملا کاربردی رو به رو هستید که به شرط اجرای تمرینات آن می توانید تاثیرات شگفت انگیزی را در زندگی خود مشاهده کنید. این کتاب در پانزده بخش نوشته شده است. در سه بخش ابتدایی، نویسنده با ارائه ی مقدمه ای، بخش های کتاب را معرفی می کند و خواننده با هدف و شیوه ی روند کتاب به خوبی آشنا می شود. باقی مطالب کتاب که در دوازده هفته تقسیم شده اند، شامل این عناوین هستند: «هفته ی۱:بازیابی حس امنیت»، «هفته ی۲: بازیابی حس هویت»، «هفته ی۳: بازیابی حس قدرت»، «هفته ی۴: بازیابی انطباق گفتار و کردار»، «هفته ی۵: بازیابی حس امکانات»، «هفته ی۶: بازیابی حس فراوانی»، «هفته ی۷: بازیابی حس اتصال»، «هفته ی8: بازیابی حس نیرومندی»، «هفته ی۹: بازیابی حس شفقت»، «هفته ی۱۰: بازیابی حس حمایت از خود»، «هفته ی۱۱: بازیابی حس استقلال رای» و «هفته ی۱۲: بازیابی حس ایمان».

کتاب راه هنرمند

جولیا کامرون
جولیا کامرون نویسنده، شاعر، نمایشنامه‌نویس، فیلمساز و آهنگساز آمریکایی است. وی که همسر سابق مارتین اسکورسیزی کارگردان مشهور آمریکایی و خواهر جیمز کامرون کارگردان فیلم تایتانیک نیز هست بیشتر شهرتش را مدیون نگارش کتاب راه هنرمند است که میلیون‌ها نسخه از آن در سراسر دنیا به فروش رفته و ترجمه‌ی فارسی آن نیز با استقبال خواننده‌ی ایرانی رو به رو شده است. کتاب‌های جولیا کامرون بیشتر به صورت راهنما و همراه با تمرینات عملی برای رفع مانع خلاقیت ارائه شده و به زبان ساده و گام به...
قسمت هایی از کتاب راه هنرمند (لذت متن)
وقتی مردم از من می پرسند چه کاره ام، معمولا پاسخ می دهم: -"نویسنده و کارگردانم و دوره های خلاقیت مربوط به همین امور را تدریس می کنم." مسئله ی خلاقیت توجه آن ها را جلب می کند. آن گاه می پرسند: -"چگونه می توانید خلاقیت را تعلیم دهید؟" و ستیز میان اعتراض و کنجکاوی در چهره شان نمایان می شود. به آن ها می گویم: -"نمی توانم خلاقیت را تعلیم دهم. به مردم می آموزم به خودشان اجازه بدهند که خلاق باشند" -"منظورتان این است که همه ی ما خلاقیم؟" اکنون ستیز میان ناباوری و امید ظاهر می شود. -"بله" -"آیا واقعا چنین باوری دارید؟" -"بله" -"در این صورت عملا چه کار می کنید" -"این کتاب دقیقا همان کاری است که انجام می دهم.