کتاب زنان خردمند

Meditations to Heal Your Life
نغمه افسردگی سر نمی دهند
کد کتاب : 24057
مترجم : م ن مینا
شابک : 978-6005026078
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 263
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 1994
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 10
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب زنان خردمند اثر لوئیز ال هی

زنان خردمند” کتابی است که خوانندگان زن ارتباط زیادی با آن برقرار می کنند. ولی این کتاب فقط مختص زنان نیست. شاید بانوان ردپای خلق و خوها، تمایلات و ضعف و قوت های خود را بیشتر در این کتاب بیابند اما این را هم باید بگوییم که کنجکاوی های مردان درباره پیچیدگی های درونی زنان آن قدر تمام نشدنی است که شاید پیش از همسرانشان سراغ کتاب بروند.
این اثر کتابی است از عقیده هایی که اندیشه خلاق ما را می آراید. به ما فرصت می دهد تا راه های مختلف و متنوعی را که به وسیله آنها می توان به تجربیات و رویدادهای زندگی مان رسید، ببینیم و بشناسیم.
لوئیز ال. هی درباره محتوای کتاب می گوید: ما با اندیشه ای پاک و خالص وارد این جهان شدیم تا با خرد درونی خویش ارتباط برقرار کنیم. وقتی بزرگ می شویم ترس ها و محدودیت ها را از اطراف خود می زداییم. و در این هنگام که به بلوغ رسیده ایم از اعتقادات منفی و نظرهای منفی دشواری پر شده ایم که حتی خود از آنها اطلاعی نداشته ایم. بنابراین تلاش می کنیم تا زندگی خویش را بر فراز این اعتقادات غلط و منفی بنا کنیم و رویدادها و تجربیاتمان را براساس آنها رقم بزنیم.
وقتی این کتاب را می خوانید ممکن است با جملات و عباراتی مواجه شوید که با آنها موافق نیستید. درواقع ممکن است با نظام اعتقادی شما مخالف باشد ولی همین که نظرات مخالف خود را هم بخوانید و بشناسید، فواید قابل توجهی دارد. از جمله اینکه شاید متوجه شوید افکار شما مطلق صحیح نیست و می توانید در آنها تغییر ایجاد کنید.
هرصفحه از این کتاب را که باز کنید می توانید بخوانید و آنجا نقطه شروع مطالعه کتاب باشد. در هر صفحه پیام کاملی را در برابر خود می بینید. شاید چیزی در مقابلتان ظاهر شود که آن را تصدیق می کنید و شاید هم مخالف آن باشید. به هر حال این بخشی از فرایند پرورش و شناخت است و جای نگرانی نیست.

کتاب زنان خردمند

لوئیز ال هی
لوییز ال. هی، زاده ی 8 اکتبر 1926 و درگذشته ی 30 آگوست 2017، سخنران انگیزشی، و نویسنده ی آمریکایی بود. او، بنیان گذار انتشارات «خانه هی» است.هی در شهر لس آنجلس به دنیا آمد. ناپدری اش فردی خشن بود و همواره او و مادرش را مورد اذیت و آزار قرار می داد. او در 5 سالگی توسط همسایه اش مورد تجاوز قرار گرفت و در 15 سالگی در حالی که حامله بود، دبیرستان را ترک کرد. هی در 16 سالگی فرزندش را به دنیا آورد. او پس از آن به شیکاگو رفت و به شغل های کم درآمد پرداخت. هی در سال 1952 بار دیگر به نیویورک...