کتاب مجموعه آکادمی شاهزاده خانم ها

Princess Academy
3 جلدی
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 125,000 | 112,500 تومان

  • موجود
  • انتشارات: افق افق
    نویسنده:
کد کتاب : 24383
مترجم :
شابک : 978-6003538405
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 968
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2005
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 25 تیر

نامزد مدال نیوبری سال 2006

برنده جایزه کتاب یوتا سال 2005

نامزد جایزه کتاب کودکان دوروتی کانفیلد فیشر سال 2007

نامزد جایزه کتاب خوانندگان جوان Rebecca Caudill سال 2008

معرفی کتاب مجموعه آکادمی شاهزاده خانم ها اثر شنون هیل

جلد نخست این مجموعه با عنوان دختران کوهستان است که روایت زندگی دخترانی است که در یک آکادمی عجیب درس می خوانند اما یک روز خبر می رسد که شاهزاده قرار است که همسر خود را از میان روستایی انتخاب کنند که آکادمی در آن قرار دارد و همین مسئله دختران را درگیرماجرایی شگفت و جذاب و خواندنی می کند.
نویسنده در دومین جلد اثر با عنوان قصر سنگی نیز به ادامه ماجراهای آکادمی شاهزاده خانم ها می پردازدو داستان های هیجان انگیز و پر ماجرای دیگری را رقم می زند.
میری که نام قهرمان جلد نخست کتاب است در ماجراهای قصر سنگی قصد دارد به پایتخت سفر کند . سفری که برای همیشه زندگی میری را تحت تاثیر قرار می دهد و یا به عبارتی دیگر زندگی او را دگرگون می کند.
میری در ماجراهای قصر سنگی بر سر دوراهی انتخاب قرار می گیرد و مجبور است تصمیم دشواری بگیرد و البته در مسیر دشوار سفر به پایتخت این دختر جسور باید تمام دانش هایی را که در آکادمی دختران یاد گرفته است را به کار بندد و از طرفی دیگر نیز دوستی و وفاداری خود را نیز به اثبات برساند.
در جلد سوم اثر نیز میری و دوستانش بعد از سال دشواری تصمیم دارند آکادمی عجیب شاهزاده خانم ها را ترک کنند. میری که اکنون در انواع علوم و فنون رزم ورزیده است قرار است به نقطه ای سفر کند و سه عموزاده بازیگوش را شاهزاده هستند آموزش دهد و در ایم مسیر نیز ماجراهای خواندنی خلق می شود که البته با مطالعه داستان خواهیم دیدی که میری از پس آنها بر می آید.
میری بر سر یک چندراهی عجیب قرار گرفته و باید بین وفاداری به شاهزاده خانم و دوست های جدیدش و همین طور عشقی قدیمی و دوستی جدید دست به انتخاب بزند.
اکنون او باید همه ی مهارت ها و درس های تیزبینی و شجاعتی را که در آکادمی شاهزاده خانم ها فراگرفته به کار ببندد تا بتواند بهترین راه را انتخاب کند.

کتاب مجموعه آکادمی شاهزاده خانم ها

شنون هیل
شنون هیل (Shannon Hale) (زاده 26 ژانویه 1974 در سالت لیک سیتی ، یوتا) یک نویسنده آمریکایی است که در درجه اول داستان خیالی برای بزرگسالان می نویسد، از جمله کتاب Newbery Honor آکادمی پرنسس و دختر غاز. اولین رمان او برای بزرگسالان، آستینلند، در سال 2013 به یک فیلم اقتباسی شد. او فارغ التحصیل دانشگاه یوتا و دانشگاه مونتانا است. او همچنین کتاب هایی با همسرش دین نوشته است.