کتاب زبان بدن

The Definitive Book of Body Language
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 60,000 | 54,000 تومان

  • موجود
  • انتشارات: خلاق خلاق
    نویسنده:
کد کتاب : 2487
مترجم :
شابک : 978-600-5920-60-4
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 308
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2004
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 16 تیر

از کتاب های پرفروش نیویورک تایمز

در فهرست کتاب هایی که زندگیتان را دگرگون خواهند کرد

معرفی کتاب زبان بدن اثر الن پیز

کتاب زبان بدن، اثری نوشته ی الن پیز است که اولین بار در سال 2004 انتشار یافت. این نکته حقیقتی علمی است که حرکات بدن افراد، از نیات واقعی آن ها پرده برمی دارد. با این حال اکثر ما نمی دانیم که چگونه باید زبان بدن را تفسیر کنیم و متوجه این نیستیم که بدن خودمان نیز چگونه در حال گفت و گو با دیگران است. الن پیز، یکی از برجسته ترین متخصصین جهان در عرصه ی زبان بدن، تکنیک های خود را در فهم نشانه های بدنی افراد به منظور رسیدن به موفقیت در همه ی جنبه های زندگی با مخاطبین شریک می شود. الن پیز به همراه همسرش، باربارا پیز، با استفاده از بیش از سی سال تجربه در این حوزه و همچنین بهره بردن از پیشرفته ترین تحقیقات در زیست شناسی فرگشتی، روانشناسی و فناوری های پزشکی، به تحلیل و بررسی تمامی بخش های مختلف زبان بدن می پردازد و شما را قادر می سازد تا از طریق رفتارها و حرکات بدنی، نوع نگرش و احساسات آدم ها را بخوانید.

کتاب زبان بدن

الن پیز
الن پیز، زاده ی سال 1962، متخصص زبان بدن و نویسنده ای استرالیایی است. او به همراه همسرش، باربارا پیز، از موفق ترین نویسندگان در عرصه ی تجارت هستند. این زوج تا به حال هجده کتاب پرفروش نوشته اند و در هفتاد کشور سمینار برگزار کرده اند. کتاب های پیز به 55 زبان ترجمه شده و به فروشی بیش از 27 میلیون نسخه ای دست یافته اند.
نکوداشت های کتاب زبان بدن
Filled with fascinating insights, humorous observations, and simple strategies.
سرشار از بینش های شگفت انگیز، مشاهداتی طنزآمیز و راهکارهایی ساده.
Amazon Amazon

It will enrich your communication with and understanding of others–as well as yourself.
این اثر، ارتباط شما با دیگران و درکتان از آن ها، و همچنین از خودتان، را غنی می سازد.
Goodreads

A fascinating book.
کتابی شگفت انگیز.
The New York Times

قسمت هایی از کتاب زبان بدن (لذت متن)
هنگامی که پسربچه بودم، همیشه می دانستم هر چیزی که مردم می گفتند همیشه همان چیزی نبود که قصد بیان آن را داشتند یا احساس می کردند. هنگامی که احساسات واقعی آن ها را حدس می زدم می توانستم وادارشان کنم مطابق میل من رفتار کنند، آن گاه به تناسب نیازهای آن ها پاسخ می دادم. در یازده سالگی، فروشندگی را آغاز کردم. بعد از تعطیل شدن مدرسه برای تأمین پول توجیبی ام در منازل، ابر ظرفشویی می فروختم. اگر کسی قصد خرید داشت خیلی زود متوجه می شدم و عکس آن نیز صادق بود، آن گاه می دانستم به او چه بگویم. هنگامی که زنگ خانه ای را می زدم، اگر به من می گفتند: «برو پی کارت» اما دستانشان باز بود و می توانستم کف دست آن ها را ببینم، می دانستم که اگر در عین بی اعتنایی ظاهری آن ها بر معرفی کالایم اصرار بورزم، از موضع خود کوتاه خواهند آمد.

همین که کسی با صدای ملایم به من می گفت: «برو، نمی خواهم»، اما انگشت او به حالت اشاره بود یا دستش به حالت مشت گره شده بود، می دانستم که باید آن جا را ترک کنم. فروشندگی را دوست داشتم و در این کار زبده بودم. در نوجوانی یعنی حدود سیزده چهارده سالگی، فروشنده ی کاسه کوزه شدم و تا شب هنگام می فروختم. توانستم با خواندن ذهن مردم پول کافی در اختیار داشته باشم تا اولین قطعه از مایملک خویش را خریداری کنم. کار فروش به من فرصت داد تا با مردم رودررو شوم و از نزدیک آن ها را مورد بررسی و مطالعه قرار دهم و ببینم آیا خریدار هستند یا نه، و همه ی این ها تنها با توجه کردن به زبان بدن آن ها امکان پذیر بود.

در بیست سالگی، به شرکت بیمه ی عمر ملحق شدم، و به شکستن چندین حدنصاب فروش در شرکتی که برای آن کار می کردم نایل آمدم، و اولین فرد کم سن و سالی شدم که در اولین سال فعالیت خود بیش از یک میلیون دلار فروش داشت. این موفقیت مرا شایسته ی مقام دریافت جایزه ی یک میلیون دلاری امریکا ساخت، به عنوان جوانی چنان خوشبخت که در بچگی، در حین فروش خرت و پرت، شیوه های خواندن و فهمیدن زبان بدن آدم ها را آموخته بود و همین می توانست مرا به قلمرو جدیدی وارد کند که به طور مستقیم با همه ی موفقیت هایی که در حین معامله با مردم به آن دست یافتم، مرتبط بود.