کتاب من می دانم تو کی هستی

I know who you are
  • 10 % تخفیف
    70,000 | 63,000 تومان

  • موجود
  • انتشارات: قطره قطره
    نویسنده:
کد کتاب : 25940
مترجم :
شابک : 978-6222018450
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 402
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 29 فروردین

معرفی کتاب من می دانم تو کی هستی اثر آلیس فینی

من می دانم تو کی هستی روایت گر درخشان دو داستان است. یکی درباره ایمی سینکلر است - بازیگر شناخته شده ای که در آستانه ی مشهور شدن است. اگر او را می دیدید ، فکر می کردید که او را می شناسید. یک روز در واپسین روزهای فیلمبرداری آخرین فیلمش ، ایمی از فیلمبرداری به خانه می آید و تلفن و کیف پول همسرش را روی میز در اتاق ناهار خوری پیدا می کند. شوهرش هرگز بدون آنها جایی نمی رود. اما او آنجا نیست. ایمی خیلی نگران نیست - آنها شب قبل با هم دعوای بزرگی داشتند. هر دوی آنها چیزهایی گفتند که از آنها منظوری نداشتند. او ممکن است کارهایی را انجام داده باشد که از آنها منظوری نداشته، چیزهایی که ایمی نمی تواند فراموششان کند. شاید او بتواند به صورت ظاهری فراموش کند. هرچه باشد، او بازیگر بسیار خوبی است.

صبح روز بعد او را برای پیاده روی صبحگاهی خود می رود و سپس به کافی شاپ مورد علاقه خود می رود. اما کارت بانکی اش پذیرفته نمی شود. وقتی او با این بانک تماس می گیرد می گوید که از حساب وی 10،000 دلار خالی شده است. او فورا به شوهر خود مشکوک می شود. اما آنها می گویند نه ، این خود ایمی بوده که حساب را بسته است. و بدین ترتیب یک حفره ی عجیب غریب پدیدار می شود . ایمی خودش را در حال سقوط در جایی می بیند که آنگونه که به نظر می رسد نیست.

موازی با داستان ایمی داستان یک دختر بچه است که دور از خانه شان سرگردان شده است. ما همیشه به بچه هایمان می گوییم با غریبه ها صحبت نکنند چرا که اتفاقات بدی ممکن است رخ دهد. و بله ، اتفاق بدی می افتد.

در کتاب من می دانم تو کی هستی ، آلیس فینی ثابت می کند که او در زمینه ی خلق پلات های پیچیده ی درخشان و پیچش های داستانی یکی پس از دیگری، استاد است.

کتاب من می دانم تو کی هستی

آلیس فینی
آلیس فینی نویسنده و روزنامه نگار سابق بی بی سی است. اولین رمان او، "من گاهی دروغ می گویم"، جزو پرفروش ترین های بین المللی نیویورک تایمز بود. این اثر به بیش از بیست زبان ترجمه شده است و توسط الن دژنرس و برادران وارنر با بازی سارا میشل گلار در یک سریال تلویزیونی ساخته شده است.آلیس در لندن و سیدنی زندگی کرده است و اکنون در حومه سوری ساکن شده است و در آنجا با همسر و سگش زندگی می کند. دومین رمان او با عنوان "من می دانم تو کیستی" در بهار 2019 منتشر می شود.
نکوداشت های کتاب من می دانم تو کی هستی
What a ride. I loved this book and the brilliant Hitchcockian twist!
عجب تجربه ای. من این کتاب وچرخش های هیچکاکی درخشانش را بسیار را دوست داشتم.
Sarah Michelle Gellar

Dark, but utterly compelling. I couldn’t stop reading it.
تلخ اما بسیار جذاب. نمی توانستم دست از خواندن آن بکشم.
Ruth Jones

Clever, compulsive…you will never guess the ending of this one!
کتابی هوشمندانه که خواندنش ضروری است. نمی توانید پایان آن را حدس بزنید.
Louise Candlish

قسمت هایی از کتاب من می دانم تو کی هستی (لذت متن)