کتاب داستان خرگوش کوچولو

The Tale of Peter Rabbit
کد کتاب : 49135
مترجم :
شابک : 978-6001214646
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 56
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1901
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 9 خرداد

قصه ی پیتر خرگوشه
The Tale of Peter Rabbit
کد کتاب : 26287
مترجم :
شابک : 978-9642092086
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 69
سال انتشار شمسی : 1394
سال انتشار میلادی : 1901
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب قصه ی پیتر خرگوشه اثر بئاتریکس پاتر

کتاب «قصه پیتر خرگوشه» داستان خرگوشی بازیگوش و کنجکاو است که علی رغم توصیه های مادرش، به باغ آقای مک گرگور می رود و دچار دردسر می شود. پیتر پس از تعقیب و گریزهای زیاد، بالاخره نجات می یابد و به خانه بازمی گردد. جایی امن که مادر با رختخوابی گرم و سوپی داغ پذیرای اوست.
در پشت جلد کتاب می خوانیم: «قصه پیتر خرگوشه نخستین کتاب نویسنده است. این کتاب، که در سال ۱۹۰۲ به چاپ رسید، از شاخ و برگ دادن به نامه مصوری به وجود آمد که پاتر برای دوست جوان و بیمارش فرستاده بود. امروز که صد سال گذشته، قصه قدیمی فرار پیتر خرگوشه بازیگوش از باغ آقای مک گرگور هنوز همان قدر برای بچه های سراسر جهان لذت بخش است که برای اولین خواننده اش.»
«قصه پیتر خرگوشه» اثری کلاسیک است و چندین دهه است که کودکان از خواندن آن لذت برده اند. تصویرهای زیبای کتاب جذابیت داستان را بیشتر کرده است. این کتاب (در قطع بزرگ تر) برای بلندخوانی مناسب است و فعالیت های زیادی را در پیوند با آن می توان انجام داد.

کتاب قصه ی پیتر خرگوشه


ویژگی های کتاب قصه ی پیتر خرگوشه

برنده جایزه لوئیس کارول شلف سال 1958

بئاتریکس پاتر
هلن بیترکس پاتر (Helen Beatrix Potter)،(زاده ۲۸ ژوئیه ۱۸۶۶ لندن – درگذشته ۲۲ دسامبر ۱۹۴۳ میلادی)، نویسندهٔ کودکان، تصویرگر و دانشمند علوم طبیعی اهل انگلیس بود.وی ۲۳ کتاب در مجموع به تحریر درآورد که مشهورترین آن «قصه پیترخرگوشه» نام داشت که به ۳۵ زبان ترجمه و ۱۵۱ میلیون نسخه فروش داشته‌است.هلن بیترکس پاتر، در خانواده‌ای ثروتمند بزرگ شد و در کودکی بسیار تنها و منزوی زندگی کرد و به دلیل پرورش یافتن در اسکاتلند و کنار دریاچه «دیستریکت»، علاقه ویژه‌ای ب...