کتاب 7 جن

بر اساس منابع مستند
7 Jinn

  • 20 % تخفیف
    قیمت : 35,000 | 28,000 تومان
  • موجود
  • انتشارات: کتابستان معرفت
    نویسنده:

مشخصات کتاب 7 جن
شابک : 978-6009545001
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 320
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 9
زودترین زمان ارسال : 2 مهر

معرفی کتاب 7 جن اثر امید کوره چی

یک اثر در ژانر آثار فانتزی با درون مایه علوم غریبه که برای خواننده داخلی حتما جذاب خواهد بود. این کتاب از آن جهت ارزشمند بود که نویسنده به نظر دسترسی خوبی به مستندات داشته و از تصویرسازی های عوامانه در این فضا دوری کرده و تصاویری بدیع و نو به خواننده نشان می دهد و همین موجب یکتا شدن «هفت جن» از سایر آثاری است که در این موضوع نوشته شده است. هر چند کوره چی معتقد است کاری با این موضوع در داخل تولید نشده که به این شکل به این موضوع نگاه بومی داشته باشد.

«7 جن» برای آنهایی که اهل مطالعه یا تماشای آثار ژانر وحشت هستند حتما جذاب خواهد بود و به آنهایی که کمی ترسو هستند مطالعه این کتاب توصیه نمی شود. این رمان یقه خواننده را می گیرد و او را با خود به عمق دنیای ساحران و جادوگران می برد و خواننده با خواندن «7 جن» سفری شگفت انگیز با اجنه را آغاز خواهد کرد.

کتاب 7 جن

قسمت هایی از کتاب 7 جن (لذت متن)
دریا ناآرام تر از آن بود که فکرش را می کردم، تا کمر ایستاده بودم میان آب و طوفان امواج خروشان را چنان به صورتم می کوبید که هر لحظه تمرکزم بیش تر به هم می ریخت و از توانم در مبارزه کاسته می شد. حدود یک ساعتی می شد درگیر نبرد با دیوی بودم که سرسختانه مقاومت می کرد و رام نمی شد، که به یکباره دیو اطراف حصار محافظ من چرخید و دیواره ای از آتش اطرافم را فرا گرفت، اما چون میان آب ایستاده بودم حرارتی به من نرسید. وقت زیادی نمانده بود، اگر شب از راه می رسید قدرت دیو چند برابر می شد، تمام عزمم را جزم کردم تا ذکر آخر را بگویم و کار را یک سره کنم، که ناگهان موج مهیبی به تنم اصابت کرد و تعادل خود را از دست دادم و یک پایم از حصار بیرون رفت و دیو هم که انگار منتظر چنین فرصتی بود نعره ای کشید و بدن دود گونه ی خود را جمع کرد و مثل برق آمد سمت من که ناگهان صاعقه ای از آسمان به تنش اصابت کرد و تمام بدنش چون دود از هم پاشید و نابود شد. نفس راحتی کشیدم و خود را از کف دریا جمع کردم. خوب می دانستم صاعقه ای در کار نیست و این نهاییل فرشته بود که باز هم مثل دفعات قبل خود را برای حفاظت از من به خطر انداخته و شمشیر نورانیش را مثل صاعقه چنان بر سر دیو بد سیرت کوبیده که تمام تنش بی هیچ زخم یا جراحتی به طور کامل دود شد و رفت هوا. لباس هایم خیس خیس بود و شوری آب، دهانم را پر کرده بود، کشان کشان از میان دریا بیرون آمدم و قدم بر شن های ساحل گذاشتم، که چشمم به صورت کشیده و پر از نور نهاییل افتاد. تاج پادشاهی مثل یک خورشید بر سرش می درخشید و ردای بلند و سفیدش در وزش باد، موج بر می داشت.