کتاب کیفر آتش (برج بابل)

Auto da Fé
کد کتاب : 267
مترجم :
شابک : 964-448-243-3
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 674
سال انتشار شمسی : 1393
سال انتشار میلادی : 1935
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 11 خرداد

نویسنده ی کتاب برنده ی جایزه ی نوبل ادبیات سال 1981

معرفی کتاب کیفر آتش (برج بابل) اثر الیاس کانتی

کتاب کیفر آتش، داستان چین شناسی مشهور و انزواطلب به نام پیتر کین را تعریف می کند. نویسنده ی این اثر، الیاس کانتی، با دقتی استادانه، شخصیت کین را به مخاطب معرفی کرده و روابطی از او را به تصویر می کشد که درنهایت باعث مشکلات فراوانی برای این کاراکتر می شود. کین که تحت تأثیر حرف های مستخدم و دربان خانه اش قرار گرفته، مجبور می شود تا آپارتمان و کتابخانه اش[که تنها عشق واقعی او در زندگی است]را ترک گوید و به دنیای ناشناخته ای در زیر پوست شهر وارد شود. او در این برزخ هولناک و تا زمان بازگشت دوباره اش به خانه، از راهنمایی ها و مشورت های کوتوله ای شطرنج باز و بدذات بهره می برد. برادر کین که روانپزشکی برجسته و شناخته شده است، به دیدار او در خانه اش رفته و با تشخیصی اشتباه، باعث به وجود آمدن بحران و پیچ نهایی داستان می شود. کتاب کیفر آتش، یکی از برترین رمان های قرن بیستم به حساب آمده و تصویرسازی دقیق و موشکافانه ی کانتی از شخصیتی در حال مبارزه با دنیای پیرامون، هنوز همان تازگی و جذابیت روزهای آغازین انتشار رمان کیفر آتش (برج بابل) را حفظ کرده است.

کتاب کیفر آتش (برج بابل)

الیاس کانتی
الیاس کانتی، زاده ی ۲۵ ژوئیه ۱۹۰۵ و درگذشته ی ۱۴ اوت ۱۹۹۴، رمان نویس بلغاری بریتانیایی بود. وی در سال ۱۹۸۱ برنده ی جایزه ی ادبی نوبل شد.خانواده اش از یهودیان اسپانیا بودند و به زبان اسپانیایی قرن پانزدهم سخن می گفتند. زمانی که ۶ ساله بود به همراه خانواده به منچستر انگلستان مهاجرت کرد و در آنجا پدر به کمک کتاب های سفرهای گالیور و رابینسون کروزوئه، او را با زبان انگلیسی آشنا کرد. در سال ۱۹۱۳ پدر درگذشت و الیاس به همراه مادر مجبور به ترک انگلستان و رفتن به اتریش و اقامت در این کشور شد. دوران جنگ...
نکوداشت های کتاب کیفر آتش (برج بابل)
A staggering achievement.
موفقیتی خیره کننده.
Barnes & Noble

One of the most terrifying literary worlds of the century.
یکی از هولناک ترین جهان های ادبی قرن.
New York Times New York Times

Completely original and unforgettable.
کاملا بدیع و فراموش نشدنی.
Amazon Amazon

قسمت هایی از کتاب کیفر آتش (برج بابل) (لذت متن)
فهمیدن، آن طور که ما آن را می فهمیم، کج فهمی است.

با دوری کردن از نوع بشر، به حقیقت نزدیک تر می شوی.

اما چه مدرکی داریم که اشیای غیرزنده، نمی توانند درد را حس کنند؟ چه کسی می داند که یک کتاب، به شکلی عجیب برای ما که نمی توانیم درکش کنیم، به کتاب های دیگر عشق نمی ورزد؟