کتاب باغ فراموش شده

The Forgotten Garden
کد کتاب : 275
مترجم :
شابک : 978-6006903187
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 688
سال انتشار شمسی : 1393
سال انتشار میلادی : 2008
نوع جلد : جلد نرم
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

برنده ی جایزه ی صنعت کتاب استرالیا سال 2009

معرفی کتاب باغ فراموش شده اثر کیت مورتون

رمان باغ فراموش شده، داستانی مسحورکننده، جذاب و بسیار خواندنی درباره ی گذشته، اسرار، خانواده و خاطرات است. کاساندرا، تنها، غمگین و سردرگم است. مادربزرگ عزیزش، نل، به تازگی درگذشته و او که همچنان از حادثه ی رانندگی تراژیک 10 سال پیش در شوک قرار دارد، حس می کند همه ی چیزهای باارزش زندگی اش را از دست داده است. اما ارثی غیرمنتظره و اسرارآمیز از طرف نل، زندگی کاساندرا را زیر و رو کرده و تمام دانسته های او از خود و خانواده اش را به چالش می کشد. یک کتاب داستان های افسانه ای تاریک و جذاب، نوشته ی الیزا میکپیس[نویسنده ی دوره ی ویکتوریا که در اوایل قرن بیستم به شکل رازآلودی ناپدید شد] به کاساندرا ارث رسیده است. او عزمش را جزم کرده تا راه نل را در پیدا کردن حقیقت درباره ی تاریخ، خانواده و گذشته شان ادامه دهد. اما کاساندرا نمی داند که در حال پا گذاشتن به مسیری است که زندگی جدیدی برای خود او نیز خواهد ساخت.

کتاب باغ فراموش شده

کیت مورتون
کیت مورتون، زاده ی 1976، نویسنده ی استرالیایی کتاب های پرفروش و بین المللی است. کیت، دو خواهر کوچکتر از خود دارد. خانواده اش قبل از سکونت در تامبورین ماونتن، به طور دائم در حال جابه جایی و نقل مکان بود. کیت از همان خردسالی، علاقه ی شدیدی به خواندن کتاب از خود نشان می داد و قبل از نویسنده شدن، همیشه با کتاب مأنوس بود. همسر کیت، دیوین، نوازنده و آهنگساز جاز است. این زوج به همراه سه فرزندشان در لندن زندگی می کنند.
نکوداشت های کتاب باغ فراموش شده
A long, lush, perfect read.
کتابی مفصل، باشکوه و بی نقص.
Daily News

A great deal of entertainment.
بسیار سرگرم کننده.
Star Telegram

Genuine.
اصیل.
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

قسمت هایی از کتاب باغ فراموش شده (لذت متن)
زندگی را با چیزهایی که داری، می سازی؛ نه با چیزهایی که در اختیارت نیست.

حافظه، معشوقه ای بی رحم است که همه ی ما باید رقصیدن با او را یاد بگیریم.

همیشه به یاد داشته باش، با اراده ای که به اندازه ی کافی قوی باشد، حتی افراد ضعیف نیز می توانند به قدرت های بزرگ دست یابند.