همسر مسافر زمان

The Time Traveler's Wife

  • قیمت : ۳۱,۰۰۰ تومان
  • قیمت برای شما : ۲۴,۸۰۰ تومان
  • وضعیت : ناموجود

معرفی کتاب همسر مسافر زمان اثر آدری نیفنگر

رمان همسر مسافر زمان، یک داستان عاشقانه ی سرگرم کننده و اغلب گزنده با پیچ و خمی جذاب است: اگر یکی از طرفین قادر به حرکت در زمان باشد، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ این رمان بسیار بدیع و خلاقانه، به سوالاتی درباره ی زندگی، عشق و تأثیر زمان بر روابط می پردازد. کلر، دختری زیبا و باهوش است که در رشته ی هنر تحصیل می کند و هنری، کتابداری ماجراجوست. این دو، یکدیگر را از زمانی که کلر، 6 ساله و هنری، 36 ساله بود، می شناسند و در زمان بیست و سه سالگی کلر و سی و یک سالگی هنری، با هم ازدواج می کنند. غیرممکن به نظر می رسد اما حقیقت دارد، چراکه هنری یکی از اولین کسانی است که دچار اختلال تغییر مکان و زمان شده است؛ به طوری که ساعت ژنتیکی بدنش به صورت تصادفی تنظیم مجدد شده و او ناگهان خود را در مکان و زمانی دیگر در گذشته و آینده می یابد. ناپدید شدن های او خود به خود و غیرقابل پیش بینی است و مشکلات عجیبی بر سر راه داستان عاشقانه ی نامتداول کلر و هنری ایجاد می کند. این موضوع که تلاش آن ها برای داشتن یک زندگی مشترک عادی را چیزی غیرقابل پیشگیری و غیرقابل کنترل تهدید می کند، داستان این دو نفر را بسیار تکان دهنده و فراموش نشدنی ساخته است.

کتاب همسر مسافر زمان


ویژگی ها کتاب همسر مسافر زمان

برنده ی جایزه ی بوکه سال 2005

فیلمی با همین عنوان، بر اساس این کتاب و به کارگردانی رابرت شوونتکه در سال 2009 ساخته شده است.

مشخصات کتاب همسر مسافر زمان
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-182-144-8
تعداد صفحه :623
سال انتشار شمسی :1394
سال انتشار میلادی :2003
سری چاپ :1
نکوداشت های کتاب همسر مسافر زمان
Moving, razor-edged prose.
تکان دهنده، با نثری برنده.
USA Today USA Today

A powerfully original love story.
یک داستان عاشقانه ی قدرتمند و بدیع.
People People

Spirited.
سرزنده.
New Yorker New Yorker

بخش هایی از کتاب همسر مسافر زمان (لذت متن)
فکر نمی کنی بهتر باشد که برای مدت کوتاهی بسیار خوشحال باشی، حتی اگر از دستش بدهی، تا این که تمام زندگی ات را معمولی سپری کنی؟

اکنون هوا تاریک است و من خیلی خسته ام. دوستت دارم، همیشه. زمان هیچ است.

روی زمان نمی توان قیمت گذاشت، درحالی که مجانی است. نمی توانی صاحبش شوی، می توانی از آن استفاده کنی. می توانی آن را بگذرانی. ولی نمی توانی نگهش داری. به محض این که از دستش دادی، دیگر هرگز نمی توانی ان را پس بگیری.