کتاب 13 کاری که زنان دارای ذهن قوی انجام نمی دهند

13 Things Mentally Strong Women Don't Do
کد کتاب : 28035
مترجم :
شابک : 978-6226829137
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 410
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 25 مرداد

معرفی کتاب 13 کاری که زنان دارای ذهن قوی انجام نمی دهند اثر ایمی مورین

در زمان جنبش هایی با هشتگ هایی مانند #من_هم ، نویسنده ی پرفروش بین المللی و کارشناس برجسته یجهانی در زمینه ی قدرت ذهنی ، ایمی مورین تمرکز خود را به فمینیسم معطوف می کند و توضیح می دهد که منظور از آن چیست و چه چیزی لازم است تا یک زن دارای قدرت ذهنی باشد.

ظهور جنبشهایی مانند #من_هم باعث بیداری جامعه شده و زنان را ترغیب به یافتن صدای خود و ادعای قدرت خود می کند. اما برای این کار ، زنان باید یاد بگیرند که قدرت ذهنی خود را بهبود بخشند. مقابله با بسیاری از مسائل دشوار - از تجاوز جنسی در دانشگاهها ، گرفته تا برابری در دستمزد و تسلط بر سبکهای مختلف مذاکره – قدرت ذهنی بالایی را می طلبد. در کتاب 13 کاری که زنان دارای ذهن قوی انجام نمی دهند ، روان درمانگر برجسته و مددکار بالینی دارای مجوز پزشکی ، ایمی مورین تکنیک های لازم برای ساخت عضله ذهنی را ارائه می دهد - و به همان اندازه مهم ، او به آنها می آموزد که چه کارهایی را انجام ندهند.

منظور از زنان دارای قدرت ذهنی چیست؟ با استفاده از مباحث حساس مانند سکسیسم ، رسانه های اجتماعی ، مقایسه اجتماعی و فشارهای اجتماعی ، ایمی به این سوال پرداخته و توصیه های متفکرانه ، هوشمندانه ، نکات عملی و راهکارهای خاص را ارائه می دهد و آنها را با تجربیات شخصی و داستان های بیماران قبلی اش به خوبی ترکیب می کند - نمونه های شناخته شده و ناگفته از زنان از سراسر جهان و با پیشینه ها و فرهنگ های متفاوت. در طول این دوره ، او نواحی ای را که زنان - و نیز جامعه در سطح وسیع – باید در آن مورد توجه قرار گیرد ، مورد بررسی قرار می دهد تا از آنها نظر ذهنی قدرتمند شوند.

ایمی فاش می کند که زنان سالم ، با ذهنی قوی اصرار بر کمال ندارند. آنها خود را با افراد دیگر مقایسه نمی کنند؛ آنها آسیب پذیری را ضعف نمی بینند ، آنها اجازه نمی دهند شک و تردید آنها را در رسیدن به اهدافشان متوقف کند. کتاب 13 کاری که زنان دارای ذهن قوی انجام نمی دهند به صورت خردمندانه و پایه ای به هر زن کمک کنند تا شکوفا شود - و در نهایت جامعه ی ما را نیز بهبود بخشد.

کتاب 13 کاری که زنان دارای ذهن قوی انجام نمی دهند

ایمی مورین
ایمی مورین روان درمان، مربی قدرت ذهنی و نویسنده پرفروش بین المللی است. او یک سخنران بسیار مورد توجه است که یکی از محبوب ترین گفتگوهای TEDx در همه زمان ها را ارائه می داد.او به طور مرتب در Forbes، Psychology Today و Inc همکاری می کند. او همچنین یک مشاور والدین در Verywell است.مقاله وی با عنوان "13 چیزهایی که افراد قوی انجام نمی دهند" ، توسط بیش از 50 میلیون خواننده مشاهده شده است.
نکوداشت های کتاب 13 کاری که زنان دارای ذهن قوی انجام نمی دهند
I'm so excited to see this book. I'm going to give it to everyone I know, not just every woman I know.
خیلی هیجان زده ام که این کتاب را میبینم. می خواهم آن را به تمام کسانی که می شناسم بدهم و نه فقط زنان.
James Altucher, author of Choose Yourself

More than lists of feelings and behaviors to avoid, each of Morin's points leads into a good examination of the whys and the issues.
چیزی بیشتر از لیستی از احساسات و رفتارهایی که باید از آنها پرهیز کرد. هر کدام از نکات مورین به بررسی خوبی از چراها و مسائل منجر می شود.
Booklist Booklist

This book should be on every woman's shelf, every woman's night table. I urge you to buy this book, read this book, but more importantly, share this book with your women friends so they can start to stand taller
این کتاب باید در قفسه و روی پاتختی هر زنی باشد. شما باید این کتاب را بخرید، بخوانید و مهم تر از همه با تمام دوستانتان به اشتراک بگذارید تا بتوانند قوی تر باشند.
Amy Ferris, author of Marrying George Clooney

قسمت هایی از کتاب 13 کاری که زنان دارای ذهن قوی انجام نمی دهند (لذت متن)