کتاب استادان بسیار زندگی های بسیار

Many Lives, Many Masters
کد کتاب : 28076
مترجم :
شابک : 978-6007221099
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 231
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1988
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 9

معرفی کتاب استادان بسیار زندگی های بسیار اثر برایان ال وایس

«استادان بسیار، زندگی های بسیار» دکتر برایان ال وایس کتابی در زمینه فراروان شناسی است که موضوعات مربوط به این حوزه مانند خواب مصنوعی و تجربیات پیش از تولد و پس از مرگ را بررسی کرده است.
دکتر ال وایس در این اثر حاصل ۴ سال تحقیق و تجربه خود با یکی از بیمارانش کاترین را گرداورده است تا آنها را با دیگر متخصصان و علاقه مندان سهیم شود.
کاترین یکی از بیمارن دکتر ال وایس بود که بعد از گذراندن دوره های روان درمانی متفاوت و بی اثر بودن آنها توسط خواب مصنوعی و گذشته درمانی بهبود یافت شد و تمامی اختلالاتش ظرف دوماه از بین رفت: «نوشتن آنچه روی داد، چهار سال طول کشید. چهار سال برای آن که جرأتم را جمع کنم، حرفه ام را به مخاطره بیندازم و این اطلاعات نامأنوس را آشکار کنم... درس هایی که آموخته بودم، داده شده بود تا با دیگران سهیم شوم، نه آن که برای خود نگه دارم. این دانش از طریق کاترین آمده بود و اکنون باید از طریق من می آمد. می دانستم با هر نتیجه ای هم مواجه می شدم، نمی توانست ویرانگرتر از این باشد که دانشی را که دربارهٔ فناناپذیری و معنای حقیقی زندگی یافته بودم با کسی در میان نگذارم.»

کتاب استادان بسیار زندگی های بسیار

برایان ال وایس
برایان لسلی وایس (Brian Leslie Weiss) زاده ۱۹۴۴ روانپزشک امریکایی است. تحقیقات او بر بازگشت به زندگی‌های گذشته و بقای روح بعد از مرگ متمرکز است.برایان وایس در دانشگاه کلمبیا تحصیل کرد و بعد از آن در سال ۱۹۷۰ از دانشکده پزشکی دانشگاه ییل فارغ‌التحصیل شد. سپس تحصیلات خود را در پزشکی داخلی در مرکز پزشکی دانشگاه نیویورک کامل کردو پس از آن مجدداً به دانشگده ییل بازگشت و دو سال دوره دستیاری را در رشته روانپزشکی گذراند او رئپس بخش روانپزشکی مرکز پزشکی مانت سنی در میامی شد.دکتر ویس می‌...