کتاب یک درخت یک صخره یک ابر

The Short Story An Introduction
مجموعه داستان های کوتاه از نویسندگان مشهور جهان

مشخصات کتاب یک درخت یک صخره یک ابر
مترجم :
شابک : 9789643056728
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 824
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 1976
نوع جلد : جلد سخت
سری چاپ : 11
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب یک درخت یک صخره یک ابر اثر مجموعه ی نویسندگان

این کتاب یک گلچینی است که از لحاظ زمانی سازمان یافته و متشکل از داستانهای کوتاه است. در انتخاب دستان ها دو نکته مورد توجه قرار گرفته است: داستان به عنوان یک شکل هنری ، و داستان به عنوان یک رویداد در تغییر فرهنگی. گزیده ها شامل نمونه هایی از هر ژانر در مراحل مختلف توسعه آن است، از اشکال متداول (اسطوره ، افسانه ، تمثیل ، تمثیل ، داستان) تا داستانهای آوانگارد. در ابتدای هر داستان مقدمه ای کوتاه از نویسنده بهمراه اطلاعات بیوگرافی آمده است.

ویرایش اول این کتاب با نام همه چیز و هیچ چیز در سال 1376 منتشر شد و در ویرایش دوم دوازده داستان، که در چاپ نخست نیامده بودند به کتاب افزوده شدند.
پیشگفتار بلند کتاب بیشتر اطلاعات فنی لازم را به دست می دهد و اثر هر نویسنده با پیشگفتاری کوتاه همراه است که همراه معرفی او ، به تخلیل و ارزیابی اثر می پردازند.

کتاب یک درخت یک صخره یک ابر

دسته بندی های کتاب یک درخت یک صخره یک ابر
قسمت هایی از کتاب یک درخت یک صخره یک ابر (لذت متن)
زن گفت «داری پنجاه وپنج تا سرعت می ری. می دونی که دوست ندارم بیشتر از چهل تا برونی. ولی داشتی پنجاه وپنج تا می روندی.» والتر میتی در سکوت به سمت واتربری راند، غرش ناوهوایی که داشت از دل بدترین طوفان بیست ساله ی اخیر تاریخ ناوبری می گذشت در امواجی که به ذهنش حجوم می آوردند محو شد. خانم میتی گفت «باز دوباره قاطی کردی. یکی از همون روزای بدته ها. کاش می ذاشتی دکتر رنشاو چکت می کرد.»

طفلکی پسر، دیگر کمکی از دست کسی برای تو برنمی آید. من زخم بزرگت را کشف کرده ام؛ این گلی که در پهلوی تو است، دارد نابودت می کند.

نسخه نوشتن آسان است، ولی با مردم به تفاهم رسیدن سخت است.