کتاب کوهنوردی با نیچه

Hiking with Nietzsche
 • 10 % تخفیف
  35,000 | 31,500 تومان

 • موجود
 • انتشارات: خزه خزه
  نویسنده:
کد کتاب : 28404
مترجم : مریم پیمان
شابک : 978-6226913201
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 208
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 1 خرداد

پیاده روی با نیچه
Hiking with Nietzsche
(در مسیر خودیابی)
کد کتاب : 44511
مترجم : امیر فخرایی
شابک : 978-6004613842
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 208
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 1 خرداد

همگام با نیچه
Hiking with Nietzsche
در مسیر رسیدن به «آنکه هستی»
کد کتاب : 29989
مترجم :
شابک : 978-6226640152
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 232
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 1 خرداد

راهنوردی با نیچه
Hiking with Nietzsche
(بشو هرآنچه که هستی)
 • 10 % تخفیف
  48,000 | 43,200 تومان

 • موجود
 • انتشارات: همان همان
  نویسنده:
کد کتاب : 45759
مترجم :
شابک : 978-6009967568
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 256
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 1 خرداد

معرفی کتاب کوهنوردی با نیچه اثر جان کاگ

کتاب "کوهنوردی با نیچه" داستان دو سفر فلسفی است ، که ساخته و پرداخته ی "جان کاگ" است. او در یکی از آن ها به عنوان یک جوان درونگرای نوزده ساله ظاهر می شود و داستان دیگر، هفده سال بعد ، در شرایطی کاملا متفاوت از داستان قبلی است. او اکنون همسر و پدر است و همسر و فرزند خردسال او به یکدیگر وابسته هستند. "جان کاگ" عازم قله های سوئیس و بالاتر از سیلز ماریا می شود ،جایی که در آن "نیچه" آثار برجسته خود همچون "چنین گفت زرتشت" را نوشته است. هر دو داستان سفر "جان کاگ" در جستجوی خرد در هسته ی فلسفه "نیچه" انجام می شود ، اما این سفر ها ،او را به تفسیرهای کاملا متفاوت و عمیق تری در مورد وضعیت انسان می رسانند.
"کوهنوردی با نیچه" کاوش جالبی است که نه تنها در مورد ایده آل های "نیچه" بلکه در مورد چگونگی تجربه ی زندگی او با ما به عنوان افرادی که در قرن بیست و یکم زندگی می کنیم، ارتباط بر قرار می کند. "کوهنوردی با نیچه " کتابی جسورانه ، صمیمی و سرشار از بینش هایی در مورد خودداری از شکست و تعادل عقل و جنون است. این کتاب می تواند شما را با اندیشه های "نیچه" آشنا کند، اما رمز موفقیتش در این است که یکی از دیدگاه های اصلی فیلسوف را مطرح می کند؛ دیدگاهی که برای درک آن نیازی نیست تمام آثارش را خوانده باشید و آن دیدگاه "ضرورت خودْ شدن" است. این کتاب را بخوانید و آگاه باشید که ممکن است شما هم ترغیب شوید تا خودتان بشوید.

کتاب کوهنوردی با نیچه

جان کاگ
جان کاگ (متولد: 1979) نویسنده فلسفه آمریکایی: یک داستان عاشقانه است که به عنوان برگزیده ویراستاران نیویورک تایمز و بهترین کتاب NPR بهترین سال شناخته شد و پیاده روی با نیچه: در مورد تبدیل شدن به کی هستی، که بود همچنین بهترین کتاب NPR بهترین سال است.
نکوداشت های کتاب کوهنوردی با نیچه
Kaag is a lively storyteller who brings Nietzsche's life into continual contact with his own . . . [He] challenges his readers to be what they might become.
کاگ، یک داستان نویس سرزنده است که زندگی نیچه را در تماس مستمر با شخص خودش قرار می دهد. [او] خوانندگان خود را به چالش می کشد که ممکن است به چه چیزی تبدیل شوند.
The New York Times Book Review

[An] engagingly unacademic meditation . . . The question, ultimately, is whether Nietzsche’s philosophy, so attuned to lurking monstrous urges, can be of use in daily life. Kaag’s answer is both elliptical and profound, manifesting a deep understanding of his subject matter.
مراقبه ای گیرا وغیر دانشگاهی. . . سرانجام این سوال مطرح است که آیا فلسفه نیچه ، که این چنین با انگیزه های هیولایی در کمین همخوانی دارد ، می تواند در زندگی روزمره مورد استفاده قرار گیرد. پاسخ کاگ مختصر و در عین حال ژرف است و درک عمیقی از موضوع مورد بحث او را نشان می دهد.
The New Yorker

قسمت هایی از کتاب کوهنوردی با نیچه (لذت متن)
شش ساعت طول کشید تا به قله ی پیتر کورواچ برسم. فریدریش نیچه همین جا کوهنوردی می کرد. مه تابستانی که صبح هنگام پایین می آید، تقریبا دیگر ناپدید شده و دامنه ی کوه تا یک مایل زیر پا پیدا بود. رفتم روی یک تخته سنگ گرانیتی صیقل خورده تا استراحت کنم و آن همه مسافتی را که طی کرده بودم، تحسین کردم. لحظه ای به دریاچه ی سیلس که آن پایین کورواچ سوسو میزد، نگاه کردم؛ یک آینه ی سبز کبود که دور تا دور دره امتداد داشت و شکوه باورنکردنی منظره را دو چندان می کرد. بعد آخرین ابرها هم ناپدید شدند و پیتز برنینا در جنوب شرق پدیدار شد. راستش، من آن قدر راه نیامده بودم. برنینا دومین قله ی بلند آلپ شرقی، «قله ی والد» کوراج، برآمده از میان کوههاست که از شمال تا جنوب کشیده شده و دو دره ی وسیع یخ بسته را به وجود آورده است. وقتی یوهان کوز بیست و هشت ساله در سال ۱۸۵۰ برای اولین بار این قله را فتح کرد، نوشت: «افکاری جدی بر ما غلبه کرد چشمان حریص زمین را تا افق دوردست پیمود، و هزاران هزار قله ما را احاطه کردند.قله هایی که همچون صخره هایی از دل دریای منجمد بیرون زده اند. شگفت زده و مبهوت به این جهان کوه های باشکوه خیره شده بودیم.»