کتاب خانه ای که در آن بزرگ شدیم

The House We Grew Up In
  • 15 % تخفیف
    قیمت : 41,000 | 34,850 تومان

  • موجود
  • انتشارات: آموت آموت
    نویسنده:
کد کتاب : 2922
مترجم :
شابک : 9786003840492
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 448
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 18 خرداد

معرفی کتاب خانه ای که در آن بزرگ شدیم اثر لیزا جول

این کتاب قصه ی قیدوبندهای روابط خانوادگی است و نشان دادن این که وقتی انسان ها چالش های همیشگی کنار هم بودن در یک خانواده را تاب نمی آورند، چگونه از هم دور می شوند و به ورطه ی سقوط می افتند؛

«خانه ای که در آن بزرگ شدیم» قصه قید و بندهای روابط خانوادگی است و نشان دادن اینکه وقتی انسان ها چالش های همیشگی کنار هم بودن در یک خانواده را تاب نمی آورند، چگونه از هم دور می شوند و به ورطه ی سقوط می افتند.
به قول منتقدان، این رمان، داستانی شگفت انگیز، قوی و تاثیرگذار دارد که یک خانواده ی عادی و در عین حال فوق العاده را روایت می کند.
خانم «جوجو مویز» نویسنده ی معروف رمان «من پیش از تو» و «پس از تو» و «هنوز هم من» درباره ی «لورلی» (شخصیت اصلی این رمان) می گوید: او یکی از سرسخت ترین و پیچیده ترین شخصیت هایی است که در این سال ها خوانده ام.

کتاب خانه ای که در آن بزرگ شدیم

لیزا جول
لیزا جوئل نویسنده انگلیسی پنجاه ساله پیش از این با رمان خانه‌ای که در آن بزرگ شدیم به مخاطبان فارسی‌زبان معرفی شده‎ است. مهمانی رالف، سی هیچ و بعد از مهمانی که دنباله داستان مهمانی رالف است، از معروف‌ترین آثار این نویسنده است. مهمانی رالف در سال۱۹۹۹ منتشر و پرفروش‌ترین رمان یک نویسنده اولی در بریتانیا شد. جوئل در سال۲۰۰۸ برای رمان شماره ۳۱ خیابان رویایی که یک کمدی رمانتیک بود، جایزه ملیسا ناتان را برد.