کتاب رهایی از نگرانی

10 Simple Solutions to Worry
10 راه حل ساده
کد کتاب : 29693
مترجم :
شابک : 978-6002002563
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 168
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2006
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 4

معرفی کتاب رهایی از نگرانی اثر کوین گیورکو

همه ما گاه و بی گاه وقتی احتمال بروز واقعه ای ناگوار می رود، اسیر نگرانی می شویم. اما برخی افراد حتی در صورت ناچیز بودن این احتمال هم نمی توانند از گسترش نگرانی جلوگیری کنند و مبتلا به نگرانی مزمن می شوند. نگرانی مزمن خود زمینه ساز مشکلات اضطرابی شدیدتر است. در این کتاب با راه کارهای عملی رهایی قطعی و همیشگی از شرّ نگرانی، آشنا می شوید.
در کتاب حاضر، تکنیک های روان درمانی قدرت مندی (براساس رویکرد رفتاردرمانی شناختی) برای کنترل نگرانی و کاهش استرس معرفی شده است. ارزیابی خود، انگیزه سازی، تمرین آرام سازی، و بازسازی شناختی از آن جمله اند. با خواندن این کتاب می آموزید که چگونه افکار منفی را که منجر به نگرانی می شوند، شناسایی کرده و تغییر دهید. هم چنین یاد می گیرید که رفتارهای مولد نگرانی را با رفتارهای سازنده تر و مثبت تر جایگزین کنید.

کتاب رهایی از نگرانی

کوین گیورکو
کوین ال. گیورکو، مدرس مرکز اضطراب و درمان آگورافوبیا، کلینیک متخصص در درمان اضطراب با درمان شناختی رفتاری (CBT) است. او استادیار دانشکده روانشناسی حرفه ای شیکاگو، جایی که دوره های CBT را تدریس می کند، می باشد. گیورکو دارای مجوز از آکادمی شناخت درمانی است و در هیئت مشاوره علمی OCD شیکاگو خدمت می کند. او همکار نویسنده کتاب 10 راه حل ساده برای نگرانی است.