کتاب فرانکلین فوتبال بازی می کند

Franklin Plays The Game
کد کتاب : 30200
مترجم :
شابک : 978-9647039154
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 28
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1995
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 9

معرفی کتاب فرانکلین فوتبال بازی می کند اثر پالت بورژوا

هر روز فرانکلین فوتبال بازی می کند ، او عاشق بازی فوتبال است. فرانکلین حتی وقتی نمی خواهد فوتبال بازی کند، لباس فوتبال می پوشد. او همیشه قبل از شروع بازی، توی پارک تمرین می کند ولی هنوز مشکل دارد. وقتی شوت می کند، هیچ وقت توپ به جایی که او می خواهد نمی رود.
در تمام این فصل، تیم فرانکلین در هیچ بازی ای برنده نشده است. فرانکلین نمی تواند درست شوت کند، سگ آبی دم سنگینی دارد که نمی تواند به سرعت بدود و خانم غاز در بازی همیشه از بال های بزرگش استفاده می کند که باعث عصبانیت دیگران می شود.
در بازی وقتی توپ به دست دوستان فرانکلین می رسد، همه با عجله به آن حمله می کنند. بازیکنان توی دست و پای هم می افتند و دم و پا و گوش هایشان به هم می پیچد و همه با هم زمین می خورند. هربار، مربی به آنها می گوید که باید مثل یک تیم با هم همکاری کنند و توپ را بین خودشان بچرخانند. آیا فرانکلین، سگ آبی، خرگوش و خانم غاز موفق می شوند با یکدیگر بازی تیمی داشته باشند؟

کتاب فرانکلین فوتبال بازی می کند

پالت بورژوا
پالت بورژوا نویسنده ی مجموعه ی فرانکلین ها، ایده هایش را از خاطرات کودکیش ـ این که در رویارویی با مسائل چه احساسی داشته است و چه واکنشی نشان می داد ـ الهام گرفته است و البته از شنیده ها و خوانده هایش از کتاب ها و روزنامه ها و مجله ها نیز ایده می گیرد. این داستان ها به بزرگسالان نیز در درک کودک و شیوه ی برخورد مناسب با نگرانی ها و مسائل کودک کمک می کند.