کتاب فروش؛ تنها راه بقا

Sell or Be Sold
(اگر ایده یا محصول تان را نفروشید،کلاه تان پس معرکه است!)
کد کتاب : 30247
مترجم :
شابک : 978-6226650458
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 233
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2008
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1

معرفی کتاب فروش؛ تنها راه بقا اثر گرانت کاردون

گرنت کاردون، نویسنده ی کتاب، بیش از بیست وپنج سال است که برای مخاطبانی از سراسر جهان درباره ی فروش، موفقیت، مسائل مالی، املاک و انگیزه صحبت می کند و پیش از این نیز سه کتاب پرفروش دیگر در این زمینه نوشته است.
کاردون در کتاب فروش؛ تنها راه بقا سعی می کند دیدمان را به فروش تغییر دهد و ما را با تمام جوانب فروش در زندگی آشنا کند. فروش دیگر به معنای تبادل کالا و ارز نیست، بلکه به معنای متقاعد کردن دیگران برای حمایت از ایده، نظر و محصول تان است. او سعی می کند باورهای رایجی مثل کثیف بودن شغل فروشندگی و دروغ گو بودن فروشندگان را با دلیل و مدرک زیر سوال ببرد و چشم تان را به روی آینده ای باز کند که در آن، فروش برای بقا ضروری است.

کتاب فروش؛ تنها راه بقا

گرانت کاردون
گرانت کاردون ، پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه شیکاگو بی‌کار بود. او با پدر و مادرش زندگی می‌کرد و در حساب بانکیش فقط ۲ دلار و ۲۶ سنت پول داشت. او اکنون ۳۱ سال سن دارد و خودش را فقط با اسم کوچکش معرفی می‌کند. او گفت: «برای من این یک هشدار واقعی بود. به خودم گفتم هرگز دیگر نمی‌خواهم در چنین وضعیتی قرار بگیرم. از حساب بانکیم عکس گرفتم و با خودم عهد کردم بعد از ۵ سال ۱ میلیون دلار پول در حسابم داشته باشم».