کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر می شوند

Why the Rich Are Getting Richer
به راستی آموزش مالی چیست؟
کد کتاب : 47374
مترجم :
شابک : 978-6222206741
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 416
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 7 بهمن

چرا پولدارها پولدارتر می شوند؟
Why the Rich Are Getting Richer
سواد مالی واقعا چیست؟
کد کتاب : 64165
مترجم :
شابک : 978-6009879540
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 392
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 7 بهمن

چرا ثروتمندان ثروتمندتر میشوند؟
Why the Rich Are Getting Richer
کد کتاب : 30357
مترجم :
شابک : 978-6008124559
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 418
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر میشوند؟ اثر رابرت تی کی یوساکی

رابرت تی کی یوساکی در کتب «چرا ثروتمندان ثروتمند تر می شوند» با این پیش فرض بحث خود را آغاز می کند که "این سیستم آموزشی ما است که باعث ایجاد شکاف بین ثروتمندان و بقیه اقشار جامعه می شود."
وی پایه و اساس بسیاری از تئوری هایش را در پرفروش ترین کتاب بین المللی اش یعنی " پدر فقیر پدر بیچاره" قرار داده است و در کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر می شوند ، پروژه خود را بصورت مبسوط مطرح می کند.

در این کتاب ، خواننده می آموزد که چرا فاصله بین ثروتمندان و بقیه بیشتر می شود.

در این کتاب ، خواننده خواهد فهمید که چرا بدهی و مالیات، ثروتمندان را ثروتمندتر می کند.

در این کتاب ، خواننده خواهد آموخت که چرا آموزش سنتی باعث می شود بسیاری از افراد با تحصیلات بالا ، مانند پدر فقیر رابرت ، زندگی ضعیفی داشته باشند.

در این کتاب ، خواننده متوجه خواهد شد که چرا رفتن به مدرسه ، کار سخت ، پس انداز پول ، خرید خانه ، رهایی از بدهی و سرمایه گذاری طولانی مدت در بورس سهام بدترین توصیه مالی برای اکثر مردم است.

در این کتاب ، خواننده پس از پرسیدن مکرر این سولات که "چه زمانی درباره مدریت مالی خویش مهارت های لازم را یاد خواهیم گرفت؟" ، پاسخ هایی را که رابرت از جستجوی مادام العمر پیدا کرده است ، فرا خواهد گرفت.

در این کتاب ، خواننده خواهد فهمید که چرا ممکن است آموزش مالی واقعی هرگز در مدارس آموزش داده نشود.

در این کتاب ، خواننده خواهد فهمید "آموزش مالی به طور واقعی چیست ...

کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر میشوند؟

رابرت تی کی یوساکی
رابرت تی کی یوساکی، زاده ی 8 آپریل 1947، تاجر و نویسنده ای آمریکایی است. کی یوساکی، بنیان گذار شرکت «پدر پولدار» است. این شرکت، یک نهاد آموزشی خصوصی است که درس های مربوط به مدیریت مالی و تجارت را از طریق ویدیو و کتاب در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.
دسته بندی های کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر میشوند؟
قسمت هایی از کتاب چرا ثروتمندان ثروتمندتر میشوند؟ (لذت متن)
مدرسه در رابطه با پول چه آموزش هایی به شما داده است؟ پاسخ اکثریت افراد به این سوال این است: «آموزش چندانی نداده.» اگرهم چیزی یاد گرفته باشند به این صورت بودن است: «به مدرسه برو، شغلی پیدا کن، پس انداز کن، خانه بخر، بدهی هایت را صاف کن و در بازار بورس، سرمایه گذاری بلندمدت بکن.» شاید این موارد در عصر صنعت، توصیه های بسیار خوبی بوده باشند اما در عصر اطلاعات، توصیه هایی کهنه و منسوخ هستند.

یکی از دلایل نابرابری ثروت و درآمد، مالیات است. به زبان ساده تر، ثروتمندان در مقایسه با قشر فقیر و متوسط جامعه، به خوبی می دانند که چطور از راه قانونی پول بیشتری به دست بیاورند و در مقابل مالیات کمتری بپردازند. ثروتمندان همیشه هم باهوش تر نیستند، بلکه فقط ترجیح می دهند ناآگاه نباشند.

اپل به عنوان یکی از ثروتمندترین شرکت های جهان حدودا ۲۶۴ میلیارد دلار در حساب بانکی اش پول دارد. با این حال در طی چندین سال گذشته به خاطر نرخ بهره پایین، میلیاردها دلار وام گرفته است. چرا اپل وام می گیرد؟ اپل وام می گیرد زیرا بدهی، ارزان تر از بازگرداندن درآمدها به میهن - یعنی بازگرداندن پول به داخل کشور و پرداخت مالیات های مربوط به آن پول به دولت ایالات متحده - است.