کتاب قصه های دایناسور کوچولو

Tyrone The Big Bad Bully
کد کتاب : 30494
مترجم : قاسم خسروجردی
شابک : 978-6008341550
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 88
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1993
نوع جلد : زرکوب
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 19 آذر

معرفی کتاب قصه های دایناسور کوچولو اثر هانس ویلهلم

این کتاب ضمن روایت داستانی کودکانه و جذاب از دایناسوری دوست داشتنی به نام بالوند که یک دشمن قلدر بدجنس یعنی تایرون ترسناک دارد امکان تماشای سریال کارتونی رایگانی به نام هری و سطل پر از دایناسورش را در اختیار مخاطب کودک خود می گذارد.
بالوند دوستان خیلی خیلی خوبی دارد که آخر هفته های شادی را در کنارشان می گذراند اما همیشه نگرانی رو به رو شدن با تایرون که یک بچه دایناسور گنده است در طول هفته اذیتش می کند؛ تا اینکه یک روز متوجه می شود تایرون به مدرسه نیامده و معلمش او را مامور می کند تا کتاب هایی را برای تایرون که همسایه نزدیک شان است ببرد!

کتاب قصه های دایناسور کوچولو

هانس ویلهلم
هانس ویلهلم (Hans Wilhelm) متولد ۲۱ سپتامبر ۱۹۴۵ ‏(۷۴ سال)، یک نویسنده آلمانی-آمریکایی، مؤلف کتاب کودکان، و تصویرساز، و هنرمند ۲۱ سپتامبر ۱۹۴۵ ‏(۷۴ سال) است. هانس ویلهلم بیش از ۲۰۰ کتاب را نگاشته یا تصویرسازی کرده، که بیشتر آنها برای کودکان می‌باشد. این کتابها به بیش از سی زبان ترجمه شده و جوایز بین‌المللی متعددی کسب نموده‌است. بسیاری از این آثار تبدیل به سریالهای انیمیشنی تلویزیونی شده. هم‌اکنون بیش از چهل و دو میلیون نسخه کتاب از هانس ویلهلم زیر چاپ است. بعضی از ...