کتاب معجزه خدایان

Miracles of the Gods
کد کتاب : 30564
مترجم :
شابک : 978-6008625674
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 448
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1974
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 16 اسفند

معرفی کتاب معجزه خدایان اثر اریک فون دانیکن

اگر می خواهید چیز های زیادی را درباره اعتقادات ماوراطبیعی گوناگون را بدانید هرگز کتاب «معجزه خدایان» را از دست ندهید. این کتاب توسط بهزاد رحمتی به فارسی برگردانده شده و در سال 1399 توسط نشر چلچله روانه بازار کتاب شده است.

این کتاب از چهار فصل تشکیل شده که عبارتند از:
۱: آیا الهامات وجود دارند؟
۲: واقعا کتاب مقدس از زبان کیست؟
۳: وقتی معجزه ها رخ می دهند.
۴: الهامات وجود دارند، نظر من

اریش فون دانیکن نویسنده «معجزه خدایان» بدون شک یکی از پر مخاطب ترین خواننده نویسندگان داستان نویسی در جهان است. وی اولین کتاب خود (و معروف ترین) خود را با عنوان "معجزه خدایان" در سال 1968 منتشر کرد. 40 کتاب دیگر از جمله پرفروش ترین های جهان شامل "گرگ و میش از خدایان ، تاریخ اشتباه است ، شواهد خدایان"را منتشر کرده است. بازماندگان خدایان و ادیسه خدایان (که همگی توسط New Page Books منتشر شده اند).

آثار وی به 28 زبان ترجمه شده و بیش از 65 میلیون نسخه فروش داشته است. چندین فیلم نیز ساخته شده است. ایده های فون دانیکنس الهام بخش طیف گسترده ای از مجموعه های تلویزیونی ، از جمله سریال History Aliens (بیگانگان باستان) است. او در سوئیس زندگی می کند اما در مدار سخنرانی بین المللی چهره ای همیشگی است.

کتاب معجزه خدایان

اریک فون دانیکن
اریش آنتون پاول فون دنیکن (Erich Anton Paul von Däniken) نویسنده سوئیسی کتاب‌های نظریات فضانوردی باستانی و زیست فرازمینی است.اولین اثر فون دنیکن ارابه خدایان بود که پرفروش‌ترین کتاب در آلمان و آمریکا بود و بعدها در ۳۸ کشور دیگر نیز چاپ این کتاب با استقبال فراوانی روبرو شد. نظریات وی در این کتاب باعث شد تا وی را پدر نظریات فضانوردی باستانی لقب بدهند.او ۲۶ کتاب مختلف نوشته‌است که به ۲۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده‌است و حدود ۶۰ میلیون جلد از آن‌ها در سراسر جهان بفروش ر...