کتاب سریال چهار سابقه دار، قسمت ۲

The Bad Guys 2
مأموریت تمام عیار
کد کتاب : 3057
مترجم :
شابک : 9786008869719
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 148
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 16
زودترین زمان ارسال : 12 مهر

آدم بدها در عملیات مرغ پرانی
Mission Unpluckable
(مأموریت غیرممکن۲)
کد کتاب : 56071
مترجم :
شابک : 978-9640727829
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 148
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2015
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 8 مهر

معرفی کتاب سریال چهار سابقه دار، قسمت ۲ اثر آرون بلیبی

چه شما بخواهید و چه نخواهید! این سریال مصور پرفروش نیویورک تایمز برای طرفداران داستانهای سریالی و حتی مصور حکم یک گنج را دارد. کتاب سریال چهار سابقه دار
با عنوان فرعی ماموریت تمام عیار داستانی دنباله دار است که دست از سر شما بر نمی دارد. مدام در تقلا خواهید بود تا سری جدید آن چاپ شود و از ادامه ماجرا سر در بیاورید. کتاب سرشار است از شوخی های شیطنت آمیز و شرارت های جنون انگیز.

آرون بلبی کتابهای بسیار پرفروش و دوست داشتنی برای کودکان نوشته است. او خالق سه سریال فوق العاده موفق برای کودکان است - پرفروش ترین کتاب های The Bad Guys ، Pig the Pug ، و Thema The Unicorn. در سال 2018 اعلام شد که اقتباس سینمایی The Bad Guys در انیمیشن DreamWorks با همکاری آرون به عنوان تهیه کننده اجرایی پروژه در دست ساخت است. کتاب های آرون برنده جوایز بسیاری از جمله 9 جایزه REAL ، یک جایزه کتاب INDIE برای کتاب کودک سال شده است.
چهار سابقه دار برای یک ماموریت نجات دیگر برمی گردند. این بار هدف آنها آزاد سازی 10 هزار مرغ است.
قرمانان باید با ترفند "ماموریت غیرممکن" وارد سیستم امنیتی شوند ، از پرتوهای لیزر استفاده. این "ماموریت ، کاملا غیرممکن" است. آرون بلبی با داستان پردازی و آثار هنری پر از هیاهوی که دارای بیان های اغراق آمیز چهره است ، همچنان طیف وسیعی از خوانندگان را مجذوب خود می کند.

کتاب سریال چهار سابقه دار، قسمت ۲

آرون بلیبی
آرون نویسنده ای استرالیایی است که کتاب های کودک و نوجوان می نویسد. او تا همین چند سال پیش هم می نوشت و هم بازیگری می کرد. ولی سال ۲۰۰۵ از دنیای جذاب و شلوغ بازیگری خداحافظی کرد و حالا به نوشتن و تصویرگری مشغول است.از کتاب های جایزه برده ی او می توان به «دانه های مروارید و چارلی جعفری» و «روح دوشیزه قاشق» و همچنین کتاب پرفروش «پاگ کوچولو» اشاره کرد.در زمینه ی بازیگری او را به خاطر دو نقش معروفش در سریال های تلویزیونی می شناسند:لعنت به هاروی مک هوگ (1994) آرو...
نکوداشت های کتاب سریال چهار سابقه دار، قسمت ۲
[T]his book instantly joins the classic ranks of Captain Underpants and The Stinky Cheese Man. We challenge anyone to read this and keep a straight face.
کتاب او فورا به رده های کلاسیک می پیوندد. ما هرکسی را به چالش می کشیم که این را بخواند .
Kirkus Reviews Kirkus Reviews

قسمت هایی از کتاب سریال چهار سابقه دار، قسمت ۲ (لذت متن)