کتاب اضطراب خود را کنترل کنید قبل از این که شما را کنترل کند

How to control your anxiety before it controls you
کد کتاب : 61141
مترجم :
شابک : 978-6005861174
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 248
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 1998
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 8
زودترین زمان ارسال : 30 مرداد

چگونه عصبانیت تان را کنترل کنید
How To Control Your Anxiety Before It Controls You
قبل از آن که عصبانیت تان شما را کنترل کند
کد کتاب : 30690
مترجم :
شابک : 978-6007063972
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 225
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1998
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 30 مرداد

معرفی کتاب چگونه عصبانیت تان را کنترل کنید اثر آلبرت الیس

«یعنی دوباره گیر یک راننده ی احمق افتادم؟ این ماه قبلا یک بار به یک جلسه ی خیلی مهم دیر رسیده ام. چه کسی به این یارو گواهینامه داده است؟»
«بعد از این همه سال، چطور زنم این سوال های عذاب آور را می پرسد؟ یعنی نمی فهمد که در خانه، آرامش و سکوت می خواهم؟»
«بعد از این همه سال، چرا شوهرم جوراب هایش را جمع نمی کند و ظرف هایش را داخل سینک رها می کند؟ آیا نمی فهمد من هم به اندازه و به سختی او کار می کنم؟»
این سوال های پر از عصبانیت برای شما آشنا هستند؟ آگر آشنا هستند، عجیب نیست: عصبانیت هیجانی جهانی است و در صورت عدم وارسی می تواند صدمه ی ماندگاری به زندگی، روابط، شغل، و حتی سلامت تان بزند. اما اگر آموزه های رفتاردرمانی عقلانی هیجانی (REBT) را در پیش بگیرید، می توانید مشکلات تان را بدون عصبانیت حل کنید. دکتر آلبرت الیس و دکتر چیپ تافریت با رویکرد اثبات شده ی رفتاردرمانی عقلانی هیجانی کمک می کنند با مشکلات هیجانی تان به نحو موفقیت آمیزی کنار بیایید و از فنون آن برای فهم نظام مند ریشه ها و طبیعت عصبانیت خود استفاده کنید.
شما خواننده این کتاب، با دستورالعمل ها و تمرین های آن می توانید در این دنیای غالبا مشکل ساز و ناعادلانه، غیرعصبی زندگی کنید. رفتاردرمانی عقلانی هیجانی از واکنش های عصبانیت آمیزتان کم می کند و آن واکنش ها را به چالش می کشد و حذف می کند.

کتاب چگونه عصبانیت تان را کنترل کنید

آلبرت الیس
آلبرت الیس، زاده ی 27 سپتامبر 1913 و درگذشته ی جولای 2007، روانشناسی آمریکایی بود. الیس در پیتسبورگ در ایالت پنسیلوانیا به دنیا آمد. او در سال 1947 مدرک دکترای خود را دریافت کرد. الیس علاقه ی شدیدی به نظریات فروید داشت و از بین روانشناسان معروف، هورنای، آدلر، فروم و سالیوان بیشترین تأثیر را بر او داشتند. الیس در سال 1955 شیوه ی رفتار درمانی عقلانی هیجانی (REBT) را توسعه داد.