کتاب صومعه درخت پرتقال

The Priory of the Orange Tree
کد کتاب : 31105
مترجم :
شابک : 978-6226312882
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 988
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 9 مهر

نامزد جایزه بهترین داستان فانتزی گودریدز سال 2019

نامزد جایزه ادبی لامبدا سال 2019

معرفی کتاب صومعه درخت پرتقال اثر سامانتا شنن

دنیایی دوپاره.
قلمروی بدون وارث.
دشمنی باستانی که از خواب برمی خیزد.
خاندان برثنت هزار سالی ست که بر اینیز حکومت می کند. ملکه سابران نهم، باید دختری آبستن شود تا قلمرواش را از ویرانی بازدارد؛ اما قاتلین هرلحظه به بارگاهش نزدیک و نزدیک تر می شوند.
اید دوریان فردی بیگانه درون دربار است. گرچه مقام او به جایگاه ندیمه ملکه ترفیع داشته، او همچنان به جامعه ای مخفی از افسونگران متعهد است. اید، سابران را تحت نظر داشته و از او با جادوهای ممنوعه مراقبت می کند.
آن سوی دریای سیاه، تانی تمام عمر خود را آموزش دیده تا به یک اژدها سوار تبدیل گردد؛ اما مجبور به گرفتن تصمیمی است که امکان دارد منجر به فروپاشی زندگی اش شود.
دراین بین، شرق و غرب دوپاره شده، حاضر به مذاکره باهم نبوده و عاملین آشوبی عظیم از خواب خود برمی خیزند.

کتاب صومعه درخت پرتقال

سامانتا شنن
سامانتا شنن (زاده 8 نوامبر 1991) نویسنده انگلیسی داستانهای دیستوپی و ماوراء الطبیعه است.شنن در نوامبر 1991 در هامرسمیث لندن متولد شد و در روسیلیپ بزرگ شد.او اولین بار در پانزده سالگی شروع به نوشتن کرد، زمانیکه اولین رمان خود را با نام شفق قطبی نوشت، که هنوز منتشر نشده است.شانون زبان و ادبیات انگلیسی را در کالج سنت آن، آکسفورد خوانده و در سال 2013 فارغ التحصیل شد.در سال 2012، او با انتشارات Bloomsbury، كه به دنبال نمایشگاه کتاب لندن بودند، قرارداد كتاب شش رقمی را با شروع «فصل استخوان&raq...