کتاب طب چینی

The Web That Has No Weaver
(بافته ی بی بافنده)
  • 150,000 تومان
  • تمام شد ، اما میاریمش 😏
  • انتشارات: فروزش فروزش
    نویسنده:
کد کتاب : 31129
مترجم :
شابک : 978-9645475633
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 432
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1983
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب طب چینی اثر تد کاپچوک

کتاب طب چینی ، بافته ی بی بافنده اثری کلاسیک و جامع در زمینه ی نظریه و کاربرد طب چینی است . این منبع ارزشمند که تالیف تد کاپچوک و ترجمه دکتر محمد طباطبایی است، در میان آثاری که طب شرق و غرب را در آمیخته اند جایگاهی خاص دارد . نسخه ی بازبینی شده ی حاضر حاصل سالها تامل در منابع باستانی و پژوهش های علمی پیشرو است.
تد کاپچوک به یقین یکی از معدود پیشگامان شناساندن طب چین در جهان غرب به شمار می رود. کتاب طب چینی ، بافته ی بی بافنده یک کلاسیک و مدخلی مهم به طب چین محسوب می شود، این اثر در بسیاری از دانشگاه های جهان تدریس می شود و مرجع امتحانات مختلف در این رشته است. تد کاپچوک در کتاب بافته بی بافنده توانسته به ظرافت و تبحری بی مانند مفاهیم ناشناس طب چین را در چهار چوب یک زبان غربی برای اولین بار طرح نماید، البته این اثر مثل تمام آثار بنیادی و اساسی خالی از ظرافت های پیچیده ی بالینی است.

کتاب طب چینی

تد کاپچوک
تد جک کپچوک (متولد 17 آگوست 1947) یک محقق پزشکی آمریکایی است که دارای درجه استادی در پزشکی و پزشکی جهانی و پزشکی اجتماعی در دانشکده پزشکی هاروارد است. وی درباره اثر دارونما در زمینه مطالعات دارونما تحقیق می کند.کاپچوک در بروکلین، نیویورک متولد شد. والدین وی هر دو بازمانده هولوکاست لهستانی بودند. او دارای لیسانس در مطالعات آسیای شرقی از دانشگاه کلمبیا، جایی که او یکی از بنیانگذاران فصل دانشجویان برای جامعه دموکراتیک دانشگاه و مدرک پزشکی چینی از موسسه طب چینی ماکائو بود.