کتاب غول درون

The Genie Within
ضمیر ناخودآگاه شما،چگونگی کار کرد و استفاده از آن
کد کتاب : 31637
مترجم :
شابک : 978-6226672320
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 261
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2003
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 8
زودترین زمان ارسال : 6 مرداد

غول درون
The Genie Within
ضمیر ناخودآگاه شما چگونه کار می کند و چگونه از آن استفاده کنیم؟
  • 49,000 تومان
  • تمام شد ، اما میاریمش 😏
  • انتشارات: هراز هراز
    نویسنده:
کد کتاب : 31226
مترجم : بهاره کریمخانی
شابک : 978-6009368761
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 253
سال انتشار شمسی : 1394
سال انتشار میلادی : 2003
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب غول درون اثر هری کارپنتر

کتاب غول درون یک راهنمای تکنیکی است، هری کارپنتر، غول درون را یک توصیف کاملا کاربردی از نحوهٔ کار کرد ضمیر ناخودآگاهمان می داند. قوانینی که ضمیر ناخودآگاه از آنها پیروی می کند، نحوه برقراری ارتباط با ضمیر ناخودآگاه بهمراه ۱۵ روش ثابت شده برای استفاده از ضمیر ناخودآگاه در اینجا بیان شده است.
غول درون (The genie within, your subconscious mind: how it works and how to use it) همان ضمیر ناخودآگاه است که اغلب نمی دانیم چگونه کار می کند و چگونه باید از آن استفاده کنیم؟ هدف این کتاب هم همین است. راهنما و آموزش استفاده از ضمیر ناخودآگاه برای دستیابی به موفقیت، سلامتی، خوشبختی و آرامش ذهنی شما که در اینجا جمع آوری شده است.

کتاب غول درون

هری کارپنتر
هری کارپنتر در سنین پایین علاقه به یافتن چگونگی استفاده بیشتر از ضمیر ناخودآگاه خود را پیدا کرد. اطلاعاتی که او در طول زندگی پیدا کرد از بسیاری جهات به او و همسرش کمک کرد به طوری که می خواست آنها را به اشتراک بگذارد. وی پس از بازنشستگی، این دانش را در منطقه جنوب کالیفرنیا تدریس می کند. شاگردان هری مدام از او کتابی می خواستند که حاوی آنچه او آموزش می داد باشد. از آنجا که هیچ کتاب موجودی از تمام این اطلاعات برخوردار نیست، پاسخ او نوشتن غول درون بود.هری کارپنتر مهندس بازنشسته تحقیقات هوافضا است....