کتاب درخت هالووین

The Halloween Tree
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 45,000 | 40,500 تومان

  • موجود
  • انتشارات: پیدایش پیدایش
    نویسنده:
کد کتاب : 31428
مترجم :
شابک : 978-6222440268
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 224
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1972
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 15 آذر

معرفی کتاب درخت هالووین اثر ری بردبری

در پاییز امسال با استاد فانتزی ری بردبری ، داستان را کمی سرگرم کننده تر کنید ، زیرا خوانندگان را به یک سفر پرجاذبه درون مکان و زمان می برد تا بتوانند ریشه های واقعی هالووین را کشف کنند.
به این گروه هشت نفره بپوندید که هر ترفندی را به کار می برند تا دوست گمشده شان پیپ را پیدا کنند. درون مکان و زمان سفر کنید ، از مقبره های مصر باستان تا گاراژهای کلیسای جامع نوتردام ، تا گورستان های مکزیک در ال دیا لوس مورتوس ، در روز مردگان. آیا پیپ هنوز زنده است؟ و اگر چنین است ، آیا دوستانش می توانند او را از یک سرنوشت وحشتناک نجات دهند قبل از اینکه خیلی دیر شود؟
درخت کریسمس یک داستان سریع و وحشتناک است که وقایع آن در شب هالووین اتفاق می افتد. هشت پسر بچه که لباس های مخصوص هالوین بر تن دارند به دیدار دوستشان پیپکین در خانه ای تسخیر شده در خارج از شهر می دوند . اما آنها به جای دوستشان پیپ با هیبت بزرگ و جسد مانند آقای ماندشراد روبرو می شوند درحالیکه پیپ تلاش می کند تا بتواند به دوستانش بپیوندد با چیزی تاریک به جایی کشیده می شود و ماندشراد پسران را به دنبال بادبادک در درون زمان و مکان هدایت می کند تا به دنبال دوست خود و معنای هالووین بگردند.
کتاب درخت کریسمش توسط مهدی بنوازی ترجمه شده و انتشارت پیدایش و در مجموعه ی کلاسیک های خواندنی منتشر شده است

کتاب درخت هالووین

ری بردبری
ری داگلاس بردبری، زاده ی ۲۲ اوت ۱۹۲۰- درگذشته ی ۵ ژوئن ۲۰۱۲) شاعر آمریکایی و نویسنده ی گونه های فانتزی، وحشت و علمی-تخیلی است. بردبری را در ایران بیشتر به خاطر اثر مشهورش، فارنهایت ۴۵۱، می شناسند. اثر مشهور دیگر وی، حکایت های مریخ است.وی تا کنون ۳۰ کتاب و بیش از ۶۰۰ داستان کوتاه نوشته است. او از جمله نخستین کسانی است که جایزه-ی استاد بزرگ را که انجمن نویسندگان علمی تخیلی آمریکا به پاس یک عمر فعالیت موفقیت آمیز در زمینه-ی داستان نویسی علمی-تخیلی اعطا می کرد، به دست آورد.
نکوداشت های کتاب درخت هالووین
If you want to know what Halloween is, or if you simply want an eerie adventure, take this mystery-history trip. You couldn’t have a better guide than Ray Bradbury.
اگر می خواهید بدانید هالووین چیست ، یا اگر فقط یک ماجراجویی وهم آور می خواهید ، این سفر تاریخی پر رمز و راز را انجام دهید. شما نمی توانید راهنمای بهتری از ری بردبری داشته باشید.
Boston Globe Boston Globe

قسمت هایی از کتاب درخت هالووین (لذت متن)
در پشت کوه یکی از استانهای کوچک غرب میانه (ی آمریکا)، کنار رودی کوچک، شهری کوچک بود. دور و بر شهر آن قدر دار و درخت نبود که نشود شهر را دید. ولی از آن طرف، شهر هم آن قدری نبود که نشود دار و درخت را دید و حس کرد و دست زد و بویید. شهر از درخت پر بود و حالا رخت پاییز به تن، پر شده بود از علفهای پلاسیده و گلهای پژمرده. پرچین هایی که کنارش قدم بزنی و پیاده روهایی هم که رویش اسکیت کنی فراوان بود با درهای که درش شر بخوری و کله معلق بزنی و از آن سرش به این طرف داد بکشی.

سایه ی پسربچه ها که از جلو پنجره ها رد میشد، صداهای پشت درهای قفل خانه ها هم به اوقات تلخی بلند میشد. پسرها، با لباس های نصفه نیمه، رنگ روغنی روی گونه های شان، یکی با قوز روی پشت، یکی مثل غولی متوسط. هنوز مشغول زیر و رو کردن زیرشیروانیها و شکستن قفل ها و بیرون ریختن دل و رودهی صندوق ها و یخدان های چوبی قدیمی بودند.