کتاب برای همه پدرها و مادرها

Every Parent: A Positive Approach To Children's Behaviour
شیوه ای مثبت جهت رسیدگی به رفتار کودکان
کد کتاب : 31591
مترجم : نوشین شمس
شابک : 978-9647390866
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 488
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2004
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 13
زودترین زمان ارسال : 31 خرداد

معرفی کتاب برای همه پدرها و مادرها اثر متیو ساندرز

تربیت کودک می تواند کاری گیج کننده و در ضمن بدون اجر و مزد باشد. کتاب برای همه پدرها و مادرها برای تمامی نگرانی هایی که در مورد رفتار کودکان، از طفولیت تا پایان سنین دبستانی، وجود دارد پاسخ های عملی دارد. این کتاب راهنمای مفصل، با روش های گام به گام و منطقی خود، که مورد آزمایش قرار گرفته است، فشار روانی امر تربیت کودک را به مراتب کاهش می دهد.
چاره و علاج کار برای والدینی که با مشکلات زیر دست و پنجه نرم می کنند، همین جا در دسترس شماست:
نوزادان و کودکان نوپایی که از افراد غریبه می ترسند، نق می زنند، در خیابان از والدین خود دور شده گم می شوند، نافرمانی می کنند، با کسی شریک نمی شوند، نحسی می کنند و دچار مشکلات خواب هستند.
پیش دبستانی هایی که از اطاعت کردن بیزارند، دائما مزاحم کار دیگران می شوند، حرف پدر و مادر خود را قطع می کنند، مشکلات تغذیه ای دارند، و برای درست رفتار کردن هنگام غذا خوردن، خرید رفتن و زمانی که مهمانی به خانه می آید احتیاج به راهنمایی دارند.
کودکانی دبستانی که با مشکلات گوناگونی مواجه هستند از قبیل انجام ندادن تکالیف مدرسه، داشتن رفتارهای مخرب در مدرسه، فحش دادن، دروغ گفتن، نداشتن روحیه ی ورزشکارانه، شب ادراری، دل درد و زورگویی.
ویژگی کتاب برای همه پدر و مادرها در تکیه کردن و توجه نشان دادن به ایجاد فضایی مثبت در خانواده است تا در این رهگذر سازگاری سالم در کودکان ایجاد گردد و از پیشرفت مشکلات رفتاری از همان ابتدا پیشگیری شود.

کتاب برای همه پدرها و مادرها

متیو ساندرز
متیو ر. ساندرز مدیر مرکز حمایت از والدین و خانواده (PFSC) در دانشکده روانشناسی دانشگاه کوئینزلند است. متیو در روانشناسی بالینی با تمرکز بر والدین و مداخلات خانواده تحقیق می کند. PFSC پروژه های زیادی دارد که تأثیرات مداخلات والدین را بررسی می کند.