کتاب عمارت هلندی

The Dutch House
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 63,000 | 56,700 تومان

  • موجود
  • انتشارات: روزگار روزگار
    نویسنده:
کد کتاب : 32072
مترجم :
شابک : 978-6222330958
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 344
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 آبان

نامزد دریافت جایزه ی پولیتزر سال 2020

نامزد بهترین کتاب داستانی تاریخی گودریدز سال 2020

معرفی کتاب عمارت هلندی اثر آن پچت

در پایان جنگ جهانی دوم، سیریل کانروی شانسش را با سرمایه ی اندکی گره می زند تا امپراطوری خودش را بسازد و خانواده اش را از فقر نجات داده و به ثروت برساند. اولین قدمی که برمی دارد، خرید عمارتی هلندی است که ملک مجللی در حومه ی فیلادلفیاست. او قصد غافلگیر کردن همسرش را دارد اما غافل از این که خرید این عمارت به قیمت نابودی عزیزانش تمام می شود.
...
آن پچت، نویسنده ی کتاب پرفروش "دارایی مشترک" یکی از قدرتمندترین کتاب هایش را عرضه می کند: داستانی غنی که رابطه ای مانا و ماندگار میان یک خواهر و برادر، خانه ی دوران کودکی شان و گذشته ای که رهایشان نمی کند را روایت می کند. عمارت هلندی داستان یک بهشت گمشده است، یک اثر هنری که سوالاتی را از اعماق میراث، عشق و بخشندگی، نگاه ما به خود و خود واقعی مان می پرسد. این داستان که پنج دهه را در بر می گیرد، ماجرایی تاریک در مورد دو آدم باهوش است که هیچ کدام نمی توانند بر گذشته شان غلبه کنند. وقتی سرانجام با آدم های گذشته شان رو به رو می شوند، در نهایت رابطه ی نزدیک این برادر و خواهر همیشه همراهش مورد آزمایش قرار می گیرد.
«عمارت هلندی ماجرایی غنی، اسرار آمیز و دربردارنده ی احساسات انسانی است که داستانی بی نقص را رقم زده است.

کتاب عمارت هلندی

آن پچت
آن پچت، زاده ی 2 دسامبر 1963، نویسنده ای آمریکایی است.پشت در لس آنجلس به دنیا آمد. او در دانشگاه آیووا در کارگاه نویسندگان آیووا شرکت کرد، همچنین در مرکز آثار هنرهای زیبا در ماساچوست حضور یافت و در همین مرکز بود که اولین رمانش را نوشت. پچت اکنون به همراه همسرش در نشویل تنسی زندگی می کند.