کتاب ساکنان بهشت

Inhabitants of Paradise
کد کتاب : 32105
شابک : 978-6009219759
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 107
سال انتشار شمسی : 1393
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : 6 تیر

معرفی کتاب ساکنان بهشت اثر نعیمه اسلاملو

این کتاب شامل سه فصل است؛ فصل اول با نام دو نیمه هم، فصلی است به اختصار برگرفته از آیات قرآن کریم، احادیث و سخن اندیشمندان اسلامی که در آن؛ می آموزیم چطور بر مدار دین مبین اسلام به اتفاق زیبای ازدواج بیاندیشیم؛ و چطور همسفری انتخاب کنیم که به راستی نیمه دیگر روح و جسم و ایمانمان باشد. به امید اینکه تمام همسران، نیمه ی تکمیل کننده یکدیگر باشند.
فصل دوم با نام کلبه مهر که با مروری بر آیات و روایات می آموزیم که چطور انتخاب کنیم. رفتار کنیم و زندگی کنیم تا زیر یک سقف به آرامش برسیم. آرامشی که میوه ی ایمان و یقین است.
آرامشی که زیر یک سقف آسمانی توحید، در کنار همسر و فرزندانمان به دست می آید. و فصل سوم با نام بهترین ظهور که پاسخی است برای این پرسش که: مدتهاست مسیر تعادل و راه صحیح را گم کرده ایم و در گیرودار اجبارهای زمان و محیط و بر مبنای عادت های اجتماعی تصمیم می گیریم و گاهی قضاوت می کنیم اما به راستی، پاسخ واقعی کدام است؟

کتاب ساکنان بهشت

نعیمه اسلاملو
نعیمه اسلاملو متولد سال 1358، که پژوهشگر و مدرس حوزه زن و حجاب و خانواده است، 18 عنوان کتاب را به تألیف رسانده که برخی از این کتب شامل حریم ریحانه، کلبه مهر، ساکنان بهشت، زن ستم تاریخی ستم برابری، پیشوایان هرزه و ... است. وی همچنین مدرس بیش از 70 دوره آموزشی تخصصی حجاب است. اسلاملو در سال 89 به عنوان بانوی سرافراز اسلامی شناخته شد.