کتاب ساکنان بهشت

Inhabitants of Paradise
کد کتاب : 32105
شابک : 978-6009219759
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 107
سال انتشار شمسی : 1393
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 3
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب ساکنان بهشت اثر نعیمه اسلاملو

این کتاب شامل سه فصل است؛ فصل اول با نام دو نیمه هم، فصلی است به اختصار برگرفته از آیات قرآن کریم، احادیث و سخن اندیشمندان اسلامی که در آن؛ می آموزیم چطور بر مدار دین مبین اسلام به اتفاق زیبای ازدواج بیاندیشیم؛ و چطور همسفری انتخاب کنیم که به راستی نیمه دیگر روح و جسم و ایمانمان باشد. به امید اینکه تمام همسران، نیمه ی تکمیل کننده یکدیگر باشند.
فصل دوم با نام کلبه مهر که با مروری بر آیات و روایات می آموزیم که چطور انتخاب کنیم. رفتار کنیم و زندگی کنیم تا زیر یک سقف به آرامش برسیم. آرامشی که میوه ی ایمان و یقین است.
آرامشی که زیر یک سقف آسمانی توحید، در کنار همسر و فرزندانمان به دست می آید. و فصل سوم با نام بهترین ظهور که پاسخی است برای این پرسش که: مدتهاست مسیر تعادل و راه صحیح را گم کرده ایم و در گیرودار اجبارهای زمان و محیط و بر مبنای عادت های اجتماعی تصمیم می گیریم و گاهی قضاوت می کنیم اما به راستی، پاسخ واقعی کدام است؟

کتاب ساکنان بهشت

نعیمه اسلاملو
نعیمه اسلاملو متولد سال 1358، که پژوهشگر و مدرس حوزه زن و حجاب و خانواده است، 18 عنوان کتاب را به تألیف رسانده که برخی از این کتب شامل حریم ریحانه، کلبه مهر، ساکنان بهشت، زن ستم تاریخی ستم برابری، پیشوایان هرزه و ... است. وی همچنین مدرس بیش از 70 دوره آموزشی تخصصی حجاب است. اسلاملو در سال 89 به عنوان بانوی سرافراز اسلامی شناخته شد.